wzgórze zamkowe koniec prac

/ 31 odpowiedzi / 5 zdjęć
 Kibole u nas nie demolują, u nas ich niema. Zresztą co ja ci będę tłumaczył jak nie wiem czy zrozumiesz. Sprawa kiboli to raczej kolejny poroniony wymysł,i pijar Tuskwy. On już sam nie wie z kim chce walczyć , w końcu sam zaczyna walczyć ze sobą, to chory psychicznie koleś, niebezpieczny dla siebie i otoczenia

(2013/10/09 13:05)
A ty znowu Tuska widzisz. W lodówce też go widzisz? Mówiłeś już o tym lekarzowi?

A kibole są w każdym mieście. Menele raczej nie mają potrzeby niszczenia ławek bo na nich śpią. To raczej kibole i młodzież w ubiorze sportowym.

(2013/10/09 13:15)
 Widzę jak mi produkty znikają z lodówki, hahaha, niestety ten numer drugi raz chyba nie przejdzie. Widzę ze o kibolach, czy kibicach masz takie pojęcie  co w mediach usłyszysz. A co słyszałeś np. o Stowarzyszeniu Wiary Lecha i Jakie miał podstawy szykanować i prześladować, i zastraszać tych ludzi Premier? Nie zapominaj ile Wiara Lecha robiła dobrego, fundacje, wspieranie szpitali,hospicja, Domów Dziecka, żłobków,przedszkoli,szkół,WOŚP itd.

Oceniasz kibiców tych tzw. kiboli na podstawie pokazywanych w tv skinów i z młodzieży wszechpolskiej czyli po prostu zwykłych łobuzów którzy nie maja wiele wspólnego z prawdziwymi kibolami. Powiem ci tak słowo kibol to slang Poznański, a teraz na Legi też się tak mówi. Jeszcze w latach 70 i 80 państwowe kluby opłacali gostków żeby organizowali grupy kiboli na mecze, chodziło o doping, który miał być zorganizowany, trochę w stylu takiej propagandy, był ten główny kibol który trenował kibiców jak i co maja krzyczeć , na jaki znak podrywać się z krzeseł i dopingować drużyny. Weź jeszcze pod uwagę   że jak jest taki wielotysięczny tłum to zawsze  przyjdzie grupa debili którzy szukają zadymy i draki i coś się wymknie  z pod kontroli, a dlaczego władza nie potrafi zorganizować odpowiednich służb bezpieczeństwa na meczach, bo oni sami  to najwięksi debile.

A na muszli  to czy to kibole połamali ławki czy Sochaczewska młodzież rozwydrzona? Może się same połamali, zbutwiałe, spróchniałe ze starości, jak pamiętam od lat 70 już tam zawsze były, może z raz odnawiane najwyżej.

Czy oglądasz,  lub chodzisz na mecze?
 Czy podobał ci się mecz Legi przy pustych Trybunach? Dla mnie to żenada i kolejna porażka Tuska, aczkolwiek uciekanie się do przemocy można nazwać tylko porażką.

Czy tak wyglądają bandyci?

Grzech czy to nie jest piękne?

(2013/10/09 16:45)
Ojej ludzie przestańcie znów pisać o polityce i o Tusko-mani .

Tu jest temat o czymś innym a nie o tych politycznych złodziejach !!!

STOP STOP już z tą polityką .

(2013/10/09 20:58)
 No bo mi tu wyjechał z tym tłukiem i tymi kibolami to mu odpisałem, a szczerze mówiąc po co sobie strzępić język jak   nie dość że ekonomiczna dupa to jeszcze jacyś nudni i marudni ci politycy, w ogóle ta kadencja to jakaś bezpłciowa taka , bez Leppera, Giertycha czy Rokity to nawet nie chce mi się Radia Parlament włączać żeby posłuchać, może z powodu...(?)

(2013/10/09 23:04)