Z przedszkolakiem po Socho -co oprócz bajlandii?

/ 8 odpowiedzi
Cześć.
Gdzie można się wybrać z przedszkolakiem w Sochaczewie? Bajlandia - to wiem :)
ogródek Jordanowski i inne place zabaw..
a jakie miejsca przyjazne dzieciom (kawiarnie, restauracje, bawialnie etc.) polecicie?
Znalazłam kilka opinii na forum, ale proszę o aktualne.
Biblioteka! :-)

(2014/02/20 12:52)

Jeśli przedszkolak uczęszcza do Miejskiego Przedszkola Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi, to w najbliższą sobotę 22 lutego w godz. 11:00 – 12:30 zapraszamy wraz z opiekunem na gry i zabawy ruchowe przygotowane przez zaprzyjaźnioną drużynę harcerską KONICZYNA. 

Pozdrawiam :)

(2014/02/20 20:44)

iks
A ile przedszkolak ma lat?

(2014/02/20 22:41)
Ten z myślą o którym założyłam wątek ma 4.5 roku :)
a że córcia w tym roku zaczyna przedszkole, więc propozycje dla najmłodszych przedszkolaków też mile widziane.

(2014/02/20 23:22)
coś cienko z odpowiedziami..

Naprawdę tak mało można polecić? :) eeej
biblioteka jak najbardziej ;) ale może ciut później na razie musi wystarczyć domowa biblioteczka.

Przedszkole nr 4..Znam i serdecznie polecam, pozdrawiam Panią Monikark :)

może ktoś jednak coś jeszcze dopisze?

(2014/02/23 17:52)

Jest  jeszcze Basen

(2014/02/25 10:53)
Co do biblioteki to wcale nie jest za wcześnie. Ja ostatnio założyłam kartę swojemu 3latkowi. Był bardzo dumny i sam sobie książeczki wybierał np. Smerfy, Kubuś Puchatek.Wiosną czy latem można iść na spacer do Muzeum Kolejki Wąskotorowej, bodajże w każdą środę wejście za darmo. A w Żelazówce chyba darmowe wejścia są we wtorek, ale to pewnie dopiero od maja. 

(2014/02/26 11:08)
Drogie mamy, z przykrością muszę stwierdzić, że albo jesteście mało kreatywne albo brak czasu na zorganizowanie zajęć dla swoich pociech. Muszę przyznać, że jako mama 4-latki, nie mogę w 100% zapewnić atrakcji, którymi dysponuje miasto.
Mieszkam w okolicach Brochowa. Mieszkanie 17km od miasta, dojeżdżanie codziennie do pracy do W-wy i zorganizowanie zajęć dla wymagającego 4-latka jest nie lada wyczynem.
Jak jest pogoda to rower, pójście na boisko i granie w piłkę, spacery(poznawanie fauny i flory Kampinoskiego Parku Narodowego, fotografia w plenerze-świetna zabawa i pamiątka w formie zachowanych fotografii.
Dla zmotoryzowanych mam -nie koniecznie mieszkających w mieście: Osada Puszczańska w Tułowicach (baza atrakcji dla rodzin z dziećmi) basen, Happy Park w Płocku, kino, zoo -jeździmy do Płocka, gdyż jest o wiele mniejsze (od Warszawskiego) i dzieciaki, tak szybko się nie męczą, w dodatku można przepłynąć się statkiem po Wiśle (godziny rejsów Rusałki na stronie internetowej), i przede wszystkim wszystkie zajęcia manualne ale o tym , to nie muszę pisać.

(2014/07/04 14:33)