Z rozsądku wybierzmy Bogumiła Czubackiego

/ 20 odpowiedzi
Przeglądam to forum od dawna i od pierwszej tury wyborów dostrzegam tu zdecydowany przesyt złych emocji, niemerytorycznych wpisów i pewną ciasnotę stworzoną zwłaszcza przez użytkownika Zirgu2. Osobiście uważam, że administrator powinien wyrzucić tego użytkownika, gdyż uprawia on zwykłe spamowanie. Niestety też mam wrażenie,  że to jest rzecznik obecnego burmistrza, który tymi wpisami wystawia świadectwo i sobie, i burmistrzowi, i jakości sprawowanej władzy samorządowej w naszym ukochanym mieście. 
Proszę Państwa, jeśli nie odpowiada Państwu uprawianie na sobie agresywnej, manipulacyjnej propagandy sukcesu, jeśli nie zgadzacie się, by kupowano Wasze głosy źle przyprawioną, marną, choć sfinansowaną pośrednio z Waszych pieniędzy (ceny wody i ścieków) kiełbasą wyborczą, jeśli nie zgadzacie się na upartyjnienie przez PiS sochaczewskiego samorządu miejskiego (bo powiat jest już stracony), jeśli nie zgadzacie się, by tłamszono wolność słowa i myśli w naszym mieście, wybierzcie rozsądniej, wybierzcie Bogumiła Czubackiego. Tylko tak zdołamy otworzyć drzwi i okna i dopuścić wszystkich mieszkańców (a nie tylko zaangażowanych członków i sympatyków PiS-u) do decydowania o przyszłości Sochaczewa.
I proszę Zirgu2, by zajął się czymś pożyteczniejszym i nie spamował mojego wątku.
Basiulka, nie zgadzam się z Tobą i mam prawo. Jak również mam prawo rozsądnie ZAGŁOSOWAĆ NA PANA OSIECKIEGO.

(2014/11/28 14:55)
Szanowny Panie Robercie Dobrogost merytorycznie  a nie propagandowo. Swoim zachowaniem na tym forum strzela Pan  Panu Osieckiemu w kolano.

(2014/11/28 15:11)
Wybór Czubackiego byłby największym strzałem w kolano dla Sochaczewa.
Ten człowiek już dał się poznać jako Burmistrz,zostawił po sobie ruiny i zgliszcza.
Tylko ludzie pozbawieni rozsądku mogą wybrać Czubackiego.

(2014/11/28 15:24)
grybar spółka z kobo.Jazgoczecie bez atrybutów.

(2014/11/28 15:27)
Wcale nie uważam, że Osiecki to najlepszy możliwy kandydat na stanowisko burmistrza Sochaczewa. Porównując jednak Osieckiego i Żelichowskiego (tak, tak, jak Czubacki zostanie burmistrzem to rządził będzie Żelichowski - tak jak było przez 8 lat) uważam, że Osiecki jest dużo lepszy. Nie wspominając o tym, że rządzi on, a nie wiceburmistrz. No i na "trudne" spotkania chodzi sam, a nie wysyła swego totumfackiego.

(2014/11/28 15:38)
Szanowny Panie Robercie Dobrogost , czy może Pan podać swoich mistrzów od nauki polskiego i pr ?

(2014/11/28 15:44)
@basiulka
Standardy wschodnie obowiązują na wschód od Buga, a przy okazji przeczytaj sobie definicję słowa spam. Twój wpis to swoista pochwała mojej pracy, która zadziałała na mnie jak red-bull!

A tak swoją drogą - gdyby nie moje wpisy to - czy kiedykolwiek dowiedziałabyś się jakie "wałki chodzą w powiecie" tuż pod okiem koalicyjnej rady powiatu (PZS-PO-MWS)? Czy może ta wiedza jest Ci niepotrzebna i wolisz żyć w nieświadomości?

Gorąco pozdrawiam.

Link do wątku z przekrętami w powiecie - PRZEKRĘTY W POWIECIE oraz 1 MLN W 7 LAT.

(2014/11/28 16:04)

Basiulka, nie zgadzam się z Tobą i mam prawo. Jak również mam prawo rozsądnie ZAGŁOSOWAĆ NA PANA OSIECKIEGO.

@kobo

Żyjemy w wolnym kraju i masz również prawo nierozsądnie zagłosować na p.Osieckiego ;)
I nie musisz w każdym wątku tego ogłaszać, już przyjęliśmy to do wiadomości :).

Każdy ma prawo zagłosować na kogo chce, rozsądnie lub nierozsądnie. Tylko po cona każdym kroku innym zawracać tym głowę i to w dodatku krzykiem.

(2014/11/28 16:08)
Takie traktowanie ludzi przez miejską władzę akurat wcale mnie nie dziwi, bidonizacja życia publicznego i białoruskie standardy stały się niestety normą w naszym mieście. I to na wyraźne życzenie pewnej grupy wyborców którym taka "pop-kultura" dyskusji odpowiada. Ale jest jeszcze cień szansy by ocalić miasto i to w niedzielę. Podziękujmy "czarnemu ludowi", co za pomocą strachu chce rządzić dalej miastem. Jak tego nie zrobimy to takie sytuacje z udziałem gości, kiedy to trzeba będzie się wstydzić za hospodara miasta, staną się nagminne.

(2014/11/28 16:17)
Rozsądek nakazuje, żeby zakładając wątek, liczyć się z tym, że mogą się w nim pojawiać także zdania przeciwne. Klakierów dostatek w grodzie, ale nie wszyscy mieszkańcy są wazeliniarzami i zdanie swoje wyrażają.

(2014/11/28 20:23)
Takie traktowanie ludzi przez miejską władzę akurat wcale mnie nie dziwi, bidonizacja życia publicznego i białoruskie standardy stały się niestety normą w naszym mieście. I to na wyraźne życzenie pewnej grupy wyborców którym taka "pop-kultura" dyskusji odpowiada. Ale jest jeszcze cień szansy by ocalić miasto i to w niedzielę. Podziękujmy "czarnemu ludowi", co za pomocą strachu chce rządzić dalej miastem. Jak tego nie zrobimy to takie sytuacje z udziałem gości, kiedy to trzeba będzie się wstydzić za hospodara miasta, staną się nagminne.

Co za dramaturgia, słowotwórstwo (bidonizacja), czarny lud, gość przed którym trzeba się wstydzić, któremu chyba bardzo się podobało, bo potem ucinał sobie z tym obciachowym burmistrzem miłą pogawędkę. Za pomocą STRACHU CHCE RZĄDZIĆ MIASTEM (może to Sauron!)

Teraz liczę na post drugiej strony w typie:
Paweł Masłowski, ten grzesznik nawrócony srogiej pokucie teraz oddać się musi i oczyszczon na łono jedynie słusznej prawdy przyjęty będzie!

Na co przeciwnicy rzucą:
Wąż go zwiódł! Czarny Pan chytry jest a sztuczki jego nikczemne!

potem rymowanki:
Nie żałuję głosu swego dla najlepszego burmistrza Osieckiego/Czubackiego (niepotrzebne skreślić)

Napięcie sięgnęło już teraz takich rejestrów, że chyba usiądę przy tym forum z popkornem tak do 24.00 :D

(2014/11/28 21:05)

Co za dramaturgia, słowotwórstwo (bidonizacja), czarny lud, gość przed którym trzeba się wstydzić, któremu chyba bardzo się podobało, bo potem ucinał sobie z tym obciachowym burmistrzem miłą pogawędkę. Za pomocą STRACHU CHCE RZĄDZIĆ MIASTEM (może to Sauron!)

Teraz liczę na post drugiej strony w typie:
Paweł Masłowski, ten grzesznik nawrócony srogiej pokucie teraz oddać się musi i oczyszczon na łono jedynie słusznej prawdy przyjęty będzie!

Na co przeciwnicy rzucą:
Wąż go zwiódł! Czarny Pan chytry jest a sztuczki jego nikczemne!

potem rymowanki:
Nie żałuję głosu swego dla najlepszego burmistrza Osieckiego/Czubackiego (niepotrzebne skreślić)

Napięcie sięgnęło już teraz takich rejestrów, że chyba usiądę przy tym forum z popkornem tak do 24.00 :D

Oczywiście powołuję się na prawo blockquoteu i prawo satyry.

(2014/11/28 21:06)
My już poglądy namnożonych pro-bidonów i bidonów znamy. Ich wpisy na szczęście nie mają większego znaczenia. 30 listopada dowiemy się, czy większą siłę w Socho ma manipulacja i pis-owski elektorat, czy ludzie wolni pod każdym względem. Przyłączam się do apelu basiulki, 30 listopada powiedzmy "nie" propagandzie i politycznemu uzależnieniu Osieckiego. 

(2014/11/28 21:34)
Dodam, że nie jest to rozsądek lecz mniejsze zło, choć jak czytam wypowiedzi jerzyka to mam dreszcze, jak tak można po 16 latach w samorządach, ale kasa i posadka nie śmierdzi. Apeluję do Pana Bogumiła niech dobierze sobie rozsądniejszych wicków.

Karol

(2014/11/28 21:47)
Tak tylko wybór Bogumiła Czubackiego na burmistrza da nam spokój i rozwój miasta.

(2014/11/28 21:48)
Wbienko skoro żyjemy w wolnym kraju, to mogę głosić swoje poglądy gdzie chcę, komu chcę i ile razy chcę, nikomu nie robię tym krzywdy. A Ty nie musisz zwracać na to uwagi. Tak Cię to zabolało...? Równie dobrze ja też mogę ponarzekać na Twoje przemyślenia.
Wbienko spółka z plastek.
I jeszcze raz wyrażę swój rozsądny wybór (nie krzyczę, tylko chcę to dobrze zaznaczyć): OSIECKI NAJLEPSZYM KANDYDATEM NA BURMISTRZA, ZAGŁOSUJĘ NA OSIECKIEGO.

(2014/11/28 22:53)