Z życia sportowca.

/ 9 odpowiedzi
Jak napisali na sochaczewianinie: Zwracają oni uwagę, że na przykład w przypadku rugby zaplanowana wysokość dotacji jest prawie o połowę niższa niż ta, jaką wspierana była drużyna, gdy działała w strukturach MKS Orkan. 
Obecnie ma to być 140 tys. zł. Tymczasem za czasów Orkana wydatki te sięgały, jak poinformował nas Robert Błaszczyk, były dyrektor MKS Orkan, 270 tysięcy złotych. Z tym, że w kwotę tę nie wchodziło wynagrodzenie trenerów. 
Podobnie sprawa ma się z dotacjami dla drużyn piłki nożnej. Te w sumie mają dostać w tym roku - 140 000 zł. Tymczasem za czasów, gdy MKS Orkan zarządzała jeszcze miejskim targowiskiem, tylko drużyny piłkarskie - istniejące w klubie - wspierane były przez MKS kwotą 200 tys. zł. Tu także, podobnie jak w przypadku rugby, trenerzy byli opłacani z innej puli środków. 
Wygląda na to, że klub, który powinien być wizytówką Sochaczewa, jest sterowany do zajezdni z napisem koniec. Zawsze jakiś chętny na teren się znajdzie, może nawet z Wrocławia.
Piłka nożna w Sochaczewie musi się odnowić.Potrzebujemy i Bzurę i Orkan. Namawiam wszystkich kibiców piłki nożnej o śledzenie spraw , których ich będą dotyczyć .

(2014/02/01 20:35)
 No właśnie i co się teraz dzieje w tym temacie ,czy jest osoba która zajmuje się naborem młodzików, sekcją Juniorów itp.?

(2014/02/03 10:17)
Sport może być dochodowy jeśli dobrze się nim zarządza... oczywiście trzeba najpierw zainwestować - potem będą wyniki

potrzeba dobrego managera klubu + trenera którzy współpracują i oczywiście sponsorów

(2014/02/03 14:33)
do wszystkich OLAF to zwolennik Osieckiego , proszę zobaczyć , kto jest wsparciem dla obecnego burmistrza , taki Olaf . Gratuluję Panie Osiecki

(2014/02/03 16:57)