Za którym razem zdaliście prawko?

/ 6 odpowiedzi

Za którym razem daliście prawko? Rzeczywiście jest tak trudno, za pierwszym praktycznie nikt nie zdaje?

niech Twój Tata lub Mąż zagada do egzaminatora-moja dziewczynka jest taka zestresowana,nerwowa,pewnie nie zda-jak egzaminator odpowie-założymy się o 5 tysięcy że zda? to zdasz,ale na cud nie licz

(2017/01/25 15:57)
7 lat temu, 3 miesiące przed 18 urodzinami zrobiłam kurs, starą teorię zdałam za pierwszym razem, niestety praktyka w Skierniewicach mnie przerosła - 3 próby i dałam sobie spokój i nie chodzi o to że nie potrafiłam jeździć, stres + atmosfera tam panująca robiły swoje. 2 miesiące temu postanowiłam zakończyć to co rozpoczęte. Nową teorię zdałam za pierwszym razem, na sali na 7 osób zdałam tylko ja, niektóre osoby podchodziły 3,4 raz. Myślę, że tu dużo zależy od szczęścia i zestawu pytań. Praktykę w Sochaczewie zdałam za pierwszym razem. Egzaminator bardzo miły, nie podnosił głosu, wyrozumiały, kazał się uspokoić i zwalczyć stres. Tak więc polecam egzaminy w Sochaczewie :)

(2017/01/27 11:45)
hahah ... mój syn za 3 razem sam byłem w szoku

(2017/02/01 10:09)
Moja siostra , chyba rekord 14 prób , nie wyjechała z ogródka i w końcu zrezygnowała, kuzyn 12 prób w Skierniewicach i Wa-wie w końcu Sochaczew za pierwszym podejściem , drugi 7 razy Skierniewice , Sochaczew za drugim podejściem- egzaminy praktyczne. Mam też w familii osoby które zdały za pierwszym podejściem siostra,synowa i siostrzeniec !

(2017/02/01 18:50)
.

(2017/02/09 17:17)