Zaczęło się. M. Gołkowski kandydatem na Burmistrza

/ 8 odpowiedzi
Dziś roznoszono ulotki, odezwe nie wiem jak to nazwać p. M. Gołkowskiego kandydata na Burmistrza Sochaczewa.Panie kandydacie tego co Panu to pisał wyślij go Pan do szkoły chyba, że to praca zbiorowa komitetu.Same sprzeczności np.,,niekończace się, uciążliwe dla mieszkańcow remonty ulic i parków to nie inwesycje ". A co jak nie inwestycje w obiekty służące społeczności lokanej.Takich kwiatków jest o wiele więcej. Nie jestem też pewien intencjii kandydata, którego nie było w mieście tyle lat a teraz na stare lata dobrej roboty być może szuka.Zaczyna być ciekawie.
Następny "geniusz"samorządowy i miszcz.

(2018/09/07 08:05)
już zamieszcałwm tutaj,przecież uwierzymy?

(2018/09/07 13:29)
Smutne to jest, jeśli ktoś pracuje, mieszka daleko, a na stare lata szuka miejsca dla siebie i zaczyna od plucia na innych. Uciążliwe remonty ulic, gdzie jest "złoty środek" ? jaki nie robią uulic to źle, jak robi a też źle. Nawet remonty parków przeszkadzają, parodia.

(2018/09/07 16:22)
@Jacek,wiem,ale obiecanki cacanki dalej będą w programach kandydatów

(2018/09/07 17:50)
Jeżeli chcecie przegrać samorząd, czyli oddac
go władzy centralnej to sie kłoćcie w opozycji ile wlezie. Samorząd to największe osiągnięcie minionych lat. Mieszkańcy byli gospodarzami swoich małych ojczyzn.Jak wygra PiS to naBez obiecanek się nie wygra. Wygrywa ten, który najwięcej naoszukuje.PiS juz przysłano największego Pinokia aby w żywe oczy łgał na Rynku Kościuszki. Jeżeli leży Wam na sercu samorząd to niech opozycja się nie wyniszcza.Wygrana PiS w Sochaczewie oznacza władzę centralnie sterowaną, czyli ograniczenia wolności w zarządzaniu miastem, ograniczenia wolności,/szczególnie kobiet/. Lekarze będą się bali wypisać recept na antykoncepcję, na pigułki dzień po, na badania prenatalne. Ze strachu przed utratą pracy będa zasłaniać się klauzulą sumienia itp. Dlatego to właśnie młodzi ludzie powinni udać się na wybory, bo wbrew pozorom ich wynik ma wpływ na ich Wasze życie.Lekarze zatrudnieni w szpitalu powiatowym, z nadania radnych powiatowych nie wykonają aborcji, nawet jek będzie poważnie zagrozone życie matki. Oficjalnie zasłonią się klauzulą sumienia. Nie pozwólcie, żeby jakaś organizacja Ordo Juris powstała gdzieś w Ameryce Południowej, albo jakaś Kaja Godek pisały ustawy jak macie żyć.
(2018/09/20 12:10)
na poczatku byłem sceptyczny wobec tego kandydata , ale po zastanowieniu wolałbym pana Gołkowskiego aniżeli 3x pana Osieckiego.
dlaczego nie dać szansu nowemu(nie koniecznie temu - na razie jest jeden kontrkandydat)?
Pan Osiecki - każdy wie na co go stać i co potrafi albo bardziej co nie potrafi - może juz starczy tej bylejakości - obecny Burmistrz nie ma za grosz szacunku dla ludzi , tylko buta i pewność siebie - szacunek ma tylko dla tych od których jest zależny.
ktoś musi powoli ten bałagan sprzatać, trzeca kadencja tego pana może spowodowaź katastrofę finansową tego miasta.
Czy Burmistrz poza sportem gdziekowiek sie sprawdził? chętnie poczytam o jego realnych zasługach...

(2018/09/20 16:00)
Panie Marku. Niech Pan weźmie przykład z obecnego prezydenta Poznania, który zachowywał się odwaznie, nie łasił się jak wielu innych do kościoła, szanował różnorodność poglądów. Odwaga się opłaciłą, bo do tej pory ma duże poparcie. Chcemy poczućPana siłę, energię i dowagę w głoszeniu poglądów, nota bene na razie to jakieś one tajemnicze. Musi sie Pan odróżnić od innych, zaryzykować i przekonać mieszkańców do siebie. Uważam, że powiniec Pan zwrócić się do kobiet, szczególnie młodych i wytłumaczyć im co je czeka, gdy zwycięży PiS. Klauzula sumienia w szpitalu, w aptece, w szkole itp.Lekarze nie będą się narażali na kłopoty w władzami, a to one będa obsadzać miejskie i powiatowe stanowiska. Odwagi. Niech Pan sie spotyka z młodymi ludźmi i tłumaczy im jak bardzo ich życie zależy od władz samorządowych. Pozdrawiam i życzę dużo siły do pracy.

(2018/09/24 14:13)