Zaginął piesek prawie Hasky na ulicy Łokietka!!!

/ 5 odpowiedzi
Zaginął sześciomiesięczny prawie Hasky w okolicach ulicy Łokietka. Prawdopodobnie ktoś otworzył furtkę w celu kradzieży, ale piesek okazał się szybszy i uciekł!!! Jeżeli ktoś widział to proszę o kontakt 796-006-558
Czy piesek się znalazł? Widziałam go w niedzielę przed Kauflandem, ale szybko stamtąd uciekł (albo ktoś go złapał i może przekazał do schroniska?).

(2013/11/26 09:15)
Karol, jeśli szukasz prawie Huskyego, to zamieść zdjęcie. Prawie robi wielką różnicę...

(2013/11/26 14:42)
Witam,wczoraj widziałam takiego psiaka ( czarno biały z niebieskimi oczami ) ok godziny 8-9 na placu targowym.Mam nadzieje ze sie znajdzie.

(2013/11/26 15:20)
Niestety jeszcze się nie znalazł, mam nadzieję że to nastąpi, a człowieka który usilnie próbował kilkukrotnie przywłaszczyć sobie Psiaka bezczelnie z podwórka "pozdrawiam" i do zobaczenia!!! Widziany był co to tu to tam, ale jak natychmiast się zjawiałem to już uciekinier zmienił terytorium niestety. Jeżeli ktoś by go zauważył (to ten z niebieskimi oczkami i czarną nadgryzioną obróżką) to proszę go przygarnąć na parę chwil, byłbym wdzięczny.

(2013/11/26 21:29)
wczoraj widziałam podobnego psa w okolicach Kauflandu, pobiegł na ul. Kraszewskiego. Szukaliście za torami? Gdy nam zaginął pies z tego samego osiedla odnalazł się spacerując z grupą psów za torami za osiedlem Victoria. Powodzenia w poszukiwaniach!

(2013/11/27 17:13)