Zaginęły Dwa Bernardyny okolice Żelazowej Woli, Strzyżewa, Kampinosu itp. 05.03.2015 późnym wieczore

/ 7 odpowiedzi
Późnym wieczorem dnia 05.03.2015r w Strzyżewie zaginęły dwa dorosłe psy rasy Bernardyn.
Pies i Suka maści biało- brązowej. Suka jest bardzo płochliwa pies natomiast przyjazny.
Psy uciekły z posesji. Mogą być w okolicach Żelazowej Woli, Strzyżewa, Kampinosu itp. Mogą być razem lub osobno. Jeśli ktokolwiek wie lub widział gdzie mogą się znajdować proszę o kontakt.
Psy nie są groźne!!!
Telefon: 600-024-214.

pies piękny ale Wasza właściciele beztroska mnie zadziwia , dopiero było ogłoszenie ,że zaginęły dwa psy małych ras , teraz to... a gadacie ,że ludzie w bloku nie powinni mieć zwierząt - mam wrażenie ,że " miejski " właściciel bardziej czuwa nad bezpieczeństwem swojego podopiecznego , psy są na smyczach , często mają chipy , albo adresatkę a z posesji psiaki giną namiętnie - jak pilnujecie zwierząt , narażacie psy i ludzi w okolicy na niebezpieczeństwo !!!!!

(2015/03/06 09:38)
a i jeszcze jedno co znaczy " psy nie są groźne " - zachęcasz aby je chwytać , a pies to pies - i przypominam Ci ,że dwa psy to już sfora i w momencie zagrożenia stanowią nie lada niebezpieczeństwo dla każdego kto będzie w ich pobliżu ... beztroska

(2015/03/06 09:41)

op
Po co komentować? Wiesz jak uciekły w jakich okolicznościach po co oskarżać kogoś o bez troskę i brak zainteresowania pupilem skoro nie ma się o tym zielonego pojęcia!!!!!!! Debilizm!
Nie chcesz pomóc nie masz nic do konkretnego w danej sprawie do powiedzenia! NIE KOMENTUJ!
Psy uciekły ponieważ elektryczna brama na podwórku zacięła się i powstała mała luka która psy wyszły. Skoro mieszkasz w mieście zapewne nie wiesz że w tamtych okolicach są same pola i lasy więc nie umoralniaj ludzi którzy mieszkają NIE W MIEŚCIE ŻE NIE UPILNOWALI SWOJEGO PSA NIE MAJĄC NA W/W SYTUACJE ŻADNEGO WPŁYWU. I oszczędź swoje wnioski dla siebie!

Gdyby ktokolwiek widział psy bardzo proszę o kontakt.
Psy nie są groźne to znaczy że można do nich podejść a nie schwytać je jak debilna komentatorka stwierdziła!

GŁUPOTA HEJTERÓW NIE ZNA GRANIC!
Żenada!

(2015/03/06 15:00)
skoro umieszczasz post licz się z odzewem , jestem w wolnym kraju i mam prawo wyrazić swoją opinię  i w przeciwieństwie do Ciebie nikogo nie obrażam tylko wiem o psach trochę więcej jak widać z Twojego zdenerwowania .. po co te nerwy skup się na szukaniu psów - a i nie obrażaj nikogo !!!!!!!!!!

(2015/03/06 16:23)

op
Daruj sobie dziewczynko :) a umoralnianiem innych zajmij się w swojej piaskownicy :-)

(2015/03/06 16:55)
@medika_a - ale Twój odzew niczego nie wnosi. Masz prawo krzyczeć na niebiesko, ale tu człowiek zwrócił się o pomoc, a Ty pomóc nie chcesz i jeszcze prowokujesz konfliktową sytuację. Nie potrzebnie, zupełnie niepotrzebnie. 
@op - mam nadzieję, że łazęgi same wrócą do domu i nikt im krzywdy nie zrobi (i odwrotnie)

(2015/03/06 17:31)
Oczywiście, ze te "dobre rady" zbyteczne.

(2015/03/06 20:20)