ZAGINELY DWA OWCZARKI PIES I SUKA PROSZE O POMOC

/ 8 odpowiedzi

Wczoraj rano badz w nocy zaginely nasze psy pies dzeki 4lata i suka sara rok owczarki niemieckie sa bardzo lagodne prawdopodobnie blakaja sie w okolicach zelazowej woli chodakowa mostek mokasu badz ktos je przywlaszczyl choc to nieprawdopodobne przeszukalismy juz polowe okolicy jesli widzieliscie je prosze zadzwoncie psy sa z nami od urodzenia tesknimi i oni napewno tez.

daj szansę ludziom,podaj nr telefonu,ja sobie taki zapisuję  i w razie czegoś mam opod ręką

(2016/04/18 06:38)

Wczoraj rano badz w nocy zaginely nasze psy pies dzeki 4lata i suka sara rok owczarki niemieckie sa bardzo lagodne prawdopodobnie blakaja sie w okolicach zelazowej woli chodakowa mostek mokasu badz ktos je przywlaszczyl choc to nieprawdopodobne przeszukalismy juz polowe okolicy jesli widzieliscie je prosze zadzwoncie psy sa z nami od urodzenia tesknimi i oni napewno tez.663-853-365 lukasz lub monika 665-689-438

(2016/04/18 07:20)

kiedyś napisałem-psy trzeba oprowadzać po okolicy ,w różnych kierunkach ,wielokrotny spacer,zaprowadzić kilometr od domu i dać komendę-"do domu",psy trzymane w bloku maja jedną poranną czy wieczorną trasę obok sąsiednich domów a trzymane w domku często nie są wyprowadzane poza podwórko,jak wyjdą i pobiegną  gdzieś ,to się gubią,mam nadzieję że psiaki Łukasza i Moniki się znajdą,tego życzę

(2016/04/19 06:30)

@Robroy - zgadzam się z Tobą całkowicie. Szczególnie na wiosnę zwierzaki gnane instynktem mogą odejść od domu i potem nie trafić.

Druga sprawa czy zwierzaki były kastrowane/sterylizowane? Ostatnio w całym kraju jest wysyp kradzieży owczarków niemieckich, które są potem rozmnażane i sprzedawane - szczególnie do niemiec. Obcięcie jajek sprawia, że pies staje się dla takich przestępców nieatrakcyjny i to jako właściciel trzech psiaków w tym dwóch owczarków wszystkim polecam!

(2016/04/19 07:47)

Witam niestety niebyly kastrowane i sterylizowane.Mamy ogromne podworko i spacery byly zbedne a wlasnie teraz zalujemy:(blakaja sie bez jedzenia juz 3dzien mam nadieje e sie odnajda dalismy juz wszedzie ogloszenia plakaty jezdzimy szukamy oby ten kto je znalazl zechcial nam oddac agubili sie i niemoga juz trafic

(2016/04/19 08:03)

zwykle błakające się psy są zgłaszane do nas lub schroniska. Nikt do Fundacji ich nie zgłaszał istnieje więc prawdopodobieństwo, że zostały przez kogoś złapane. Radzę powiadomić gabinety weterynaryjne. ( psy oczywiście nie były znakowane?)

(2016/04/19 12:57)

Piesek wrocil dzis rano brudny prestraszony ale bez sary niewiadomo czemu sie rozdzielili szukamy juz tylko suczki

(2016/04/19 16:08)

weź go na smycz i niech szuka Sary

(2016/04/19 16:35)