Zakończmy politykę partii dla dobra Sochaczewa !

/ 8 odpowiedzi
Spróbujmy na obecnych wyborach odpolitycznić naszą Radę Miasta .Niech skończą się interesy partii politycznych ,zacznie praca dla Miasta.Zaproponujcie  innych kandydatów niż ci z klucza partyjnego,bo nigdy nic się nie zmieni.
 Ty powiedz co ty pijesz i co bierzesz bo zaczynam ci zazdrościć po czym masz takie odjazdy, z choinki się chyba urwałeś ,  może lepiej zacznij mówić o rzeczach realnych wiec może lepiej aby ludzie zaczęli myśleć i oddawali głosy na kandydatów- czytali ich programy, ich życiorys itd. a nie na partie, no ale cóż " ŚWIĘTE PRAWO WYBORCY BYĆ IDIOTĄ. Niestety w tym kraju dla co drugiego słowo pisane to najgorszy Wróg!!!

(2014/04/10 22:18)
Olaf zamknij sie , bo Ci cos przypomne.

(2014/04/10 23:14)
Olaf przedewszystkim jesteś niedość mądry by to wszystko zrozumieć.Dlatego ,też zmień post ,bo ten cię przerasta.Trzecia sprawa drugi raz ostrzegam przed obrażliwymi epitetami pod moim adresem i to jest ostatni raz.Na ocknięcie przypomnij sobie jak niedawno skamłałeś.A i jeszcze jedna tacy jak ty blokują zmiany w tym kraju.Masz prawo bawić się w partyjniactwo ,dlatego też otwórz swój wątek-temat i czekaj tam na dysusję.Tu będziesz lekcewarzony.

(2014/04/11 07:37)

olejcie tego debila. szkoda czasu.

plastek to bylo by najlepsze rozwiazanie.. wziac ludzi calkowicie spoza ukladu.. nie przesiaknietych tym smrodem korupcji i nepotyzmu. tylko z tym moze byc ciezko bo uczciwy czlowiek nie chce wpieprzac sie w to bagno. zobacz jakie tam mordy siedza...

(2014/04/11 07:50)
No a te lokalne stowarzyszenia zaliczacie do partii bo w innym przypadku to nie ma szans na wybranie kompetentnych ludzi bez układów i tu ma jednak rację olaf. Sprawdźcie kto tam teraz się ukrywa bo partyjnych łatwo zauważyć.

Karol

(2014/04/11 08:54)
Mamy wybory bezpośrednie.Stowarzyszenia przynajmiej nie podlegają jednostkom centralnym,wojewódzkim.Są mniej podatne na naciski z góry.Czym mniej jednorodna Rada tym mniej jest tylko maszynką do głosowania.

(2014/04/11 09:44)
Kacpersky, masz coś do mnie czy koło mnie?
 Sięgasz, wracasz do  dna, a w zasadzie szamba z którego tak naprawdę chyba nigdy się nie wygrzebałeś

(2014/04/11 10:52)
PODAJ JAKIŚ PRZYKŁAD TAKICH OSÓB KTÓRE NIE NALEŻĄ DO ŻADNEJ PARTII, STOWARZYSZENIA ITP A MOGĄ KANDYDOWAĆ.
OSOBIŚCIE CHCIAŁBYM COŚ O NICH (KANDYDATACH) WIEDZIEĆ, ALE GDZIE SZUKAĆ INFORAMCJI JAK NIGDZIE  NIE DZIAŁAJĄ,..."TWARZOKSIĄŻKA" MNIE NIE INTERESUJE?


Spróbujmy na obecnych wyborach odpolitycznić naszą Radę Miasta .Niech skończą się interesy partii politycznych ,zacznie praca dla Miasta.Zaproponujcie  innych kandydatów niż ci z klucza partyjnego,bo nigdy nic się nie zmieni.


(2014/04/11 15:35)