Zalew Sulejowski na weekend?

/ 7 odpowiedzi
Witam podobno temperatury 30 st , i zawsze jezdziłem Koszelówka albo Białe teraz chciałem sobie gdzieś indziej poleciec a żeby nie daleko ,  zabrać żonę i dziecko i  pojechac na wikend nad zalew Sulejowski , i tu moje pytanko do was bo jeszcze tam nie byłem , czy ktoś z was tam był , jak tak to jakieś fajne miejsce , ja patrzyłem to dużo osrodków jest w miejscowosci Smardzewice , był ktoś tam z was !!!
po 1. "wikend"po 2. "jak tak to jakies fajne miejsce" - chodzi o polecenie? czy stwierdzenie ze to jakieś fajne miejsce? czy to taki przerywnik z kosmosu?po 3. Człowiek myśli, że wypowiedź kończy się zdaniem pytającym, a tu wykrzykniki.... + kolejność słów.
generalnie nie jestem jakimś złośliwym przypierdalaką, ale analfadyslekspunkcja mnie tym razem zabiła. 

(2014/07/18 14:23)
po 1. "wikend"po 2. "jak tak to jakies fajne miejsce" - chodzi o polecenie? czy stwierdzenie ze to jakieś fajne miejsce? czy to taki przerywnik z kosmosu?po 3. Człowiek myśli, że wypowiedź kończy się zdaniem pytającym, a tu wykrzykniki.... + kolejność słów.
generalnie nie jestem jakimś złośliwym przypierdalaką, ale analfadyslekspunkcja mnie tym razem zabiła. 

Zamknij tą mordę platfusie , jak ci sie nie podoba to nie czytaj !!!!
Ja nie mam zamiaru tu czytać twoich gryzmołów , i pouczeń , tylko się zapytałem konkretnie , a jak matole nie potrafisz odpowiedzieć to nie wchodz w ten post !!!!!!!!!!!!!!! 

(2014/07/18 15:03)
Wu tang, nie przesadzaj z tymi epitetami, ktoś zwrócił Ci uwagę żebyś większą wagę przykładał do pisowni, wtedy twoje posty będą bardziej czytelne. Jeżeli niechcesz jechać daleko to pojedź nad zalew do Żyrardowa. W tym miejscu o którym piszesz nie byłem ale polecam serock za Legionowem, dobry fojazd i przyjemne miejsce.

(2014/07/18 16:08)
Wu tang bardzo dobrze napisałeś, pełno tu takich kretynów co nic mądrego nie potrafią napisać a tylko zaśmiecają forum. Pomimo wielu błędów dało się to przeczytać i zrozumieć.

(2014/07/18 17:31)
nad zalewem Sulejowskim przystań "Łysego" oferuje atrakcje,poważnie,od strony Golesze Parcel,polecam

(2014/07/19 17:30)
Dobrze mu Wu Tang pojechał.

(2014/07/22 18:39)