Zamek wizytówką Dni Sochaczewa

/ 9 odpowiedzi
Co się dzieje z działem promocji? Mamy program imprezy miejskiej i foto.Kościoła z wodotryskiem.Wydane 5 mln.zł.na dziedzictwo Sochaczewa.Wielka feta ,wielkie słowa .Miał być Zamek wizytówką naszego Grodu i co przy najlepszej okazji pochwalenia się ową budowlą jaką jest święto Miasta mamy starą fotografię Kościoła .Jak zwykle dużo gadania,gigantyczne wydatki i zero promocji.
jak masz lepsze pomysły to zgołos to do urzędu,foto to chyba nowe .

(2014/06/06 07:05)
Za promocję Miasta biorą piniądze osoby do tego zatrudnione.Powtarzam Zamek miał być wizytówką Sochaczewa ,nie Kościół.Wydane zostały na tą górę ziemi i gruzu miliony.Stowarzyszenie Zamek wraz z Burmistrzem aż kipiało z dumy.Teraz na zboczach rosną chwasty ,a wizerunku Zamku nigdzie nie widać,Podobno miał przykówać uwagę turystów a nawet e-sochaczew nie prezentuje zdjęcia w tak dogodnym momęcie jakim są Dni Sochaczewa.Największa inwestycja i duma pewnej grupy ludzi powinna być wręcz nachalnie prezentowana przy każdej okazji,w przciwnym razie bdą to środki finansowe zmarnowane jedynie dla zaspokojenia chorobliwy ambicji jednego stowarzyszenia.

(2014/06/06 08:06)
Ale może ksiądz proboszcz zainwestował w promocję kościoła, a duchy książąt mazowieckich nie...?

(2014/06/06 10:34)
macie podziwiać budowę stacji drogi krzyżowej a nie malkontencić!!! (a propos budowli proboszcza-przyjmuję zakłady-zawali się toto postawione na podmokłej glebie za rok-dwa czy trzy? a zamek? a pies go drapał,pożyczka wzięta,trzeba spłacić a czy wygląda i ma wzięcie? ma,chłopaki mają gdzie pić!

(2014/06/08 20:38)

z tym zamkiem to wypalilo tak samo jak ze sztucznymi ogniami na otwarcie... pozostal niesmak i wydane pieniadze... nie wiem czy to jakies fatum?? nawet jak juz sie do czego zabiora w tym miescie to i tak wychodzi z tego niewypal...

1) plac z wytryskiem
2) remont staszica
3) wiadukt 2x remontowany i pare baniek wydane bo poprzednik zrabal.. to pozsrowienia dla p orlinskiego... ufff psl nie wszedl wogole - mam nadzieje ze to samo bedzie za rok
4) wszystkie sciezki rowerowe
5) fontana w parku garbolewskich - co to k** ma byc? :) i do czego sluzyc? :)
6) remont mostu na utracie - przy okazji ktorego nie wyremontowano 600-lecia (i tak byla zamknieta) a zdewastowano kompletnie trojanowska
7) dolina krzemowa po cegielni
8) air sochaczew i lotnisko
9) w obronie kolei
10) wysepki i niektore ronda od czapy

to tak na szybko z glowy... banda bezmyslnych nieudacznikow rzadzi tym miastem.

(2014/06/09 11:00)

Na''Kopiec Osieckiego'' czyli wzgórze zamkowe wydane 5 000 000 zł a muszla koncertowa stoi i niszczeje... za to świętować obchody dni miasta będziemy na pikniku sportowym mam nadzieje że to ostatnie takie niby huczne obchody Dni Novoosieckich w naszym mieście !!!

(2014/06/09 11:25)
Do Kacpersky

Podałeś rzeczy które nie wyszły lub wyszły byle jak w ciągu ostatnich kilku kadencji więc wina jest wszystkich włodarzy miasta...jerzyka też...:)
Szkoda że to nie jest śmieszne tylko straszne, patrząc na taką partaninę za grubą kasę.

Karol

(2014/06/09 11:49)
Te Tadeusz, a co zrobiła poprzednia ekipa z muszlą, maznęła farbą?
Mieli zrobić szklany zamek i dobrze, że natura sama się broni, niech zarośnie to wszystko nawet chwastami dla smakoszy taniego trunku...:)

Karol

(2014/06/09 11:54)
wniosek ,że jak do tej pory nie mieliśmy dobrych gospodarzy,a i nie zanosi się że będziemy mieli lepszych ,ktoś tu dobrze napisał że nie patrzeć na kieszeń swoje zyski tylko dobro miasta ,mieszkańców i wtedy można którąś kadencje spokojnie rządzić.

(2014/06/09 12:15)