Zamykają Kino Mazowsze?????

/ 19 odpowiedzi
witam, czy ktoś wie dlaczego Kino w Chodakowie od września jest zamknięta?

Szkoda, bo ostatnie wyświetlenia filmów w kinie letnim rozbudziły we mnie chęć powrócenia na salę kinową :( Co się stało??
A no chyba kino letnie to nie był najlepszy pomysł. Już Mazowsze świeciło pustkami, po co następne? Pieniądze wydane nierozsądnie. Przewiduję, że tak samo będzie świecić pustkami pasaż w  i obiekty sportowe w Chodakowie.Te obywatelskie pomysły  chyba się  się sprawdzają.Czy obywatele miasta sprawdzili jaka była frekwencja na seansach w Kinie Mazowsze? Filmy wyświatlane były bardzo często dla kilku widzów.Po co więc było  otwierać nowe$

(2014/08/12 14:07)
Ale wiesz że repertuar kina letniego i kina mazowsze jest zupełnie inny?

(2014/08/12 15:17)
Ja byłam tam kilka razy i szczerze mówiąc zdziwiłam sie ze tam jest aż tak tłoczno. Nie uważam żeby były to nierozsądnie wydane pieniądze. A jeśli chodzi o kino mazowsze to pewnie nie każdego stać na oglądanie tam filmów wiec kino letnie jest dobrą alternatywą. Przynajmniej takie jest moje zdanie

(2014/08/12 17:53)
Kino letnie to zupełnie inna koncepcja, nie wyświetla się tam nowości tylko filmy już sprawdzone, na które głosuje społeczeństwo, wstęp jest darmowy, więc zupełnie inna koncepcja niż kino Mazowsze.

(2014/08/12 21:44)
Finał będzie taki że w Sochaczewie nie będzie żadnego kina, no ale jeśli niepotrzebne, niestety!

(2014/08/13 10:58)
No tak ale nikt serio nie wie czemu kino będzie zamknięte.!!??To po co te udogodnienia nowe fotele ekran 3D??  Byłem na premierze filmu "Jack Strong" "Czarownica" i były tłumy a wiem że dziewczyny chodzą też na przedpremiery we czwartki. Więc kino dział prężnie. Więc pytam - o co chodzi? Znowu polityka?Czy brak pomysłu na dalszą działalność?

(2014/08/13 13:04)
Jeśli to polityka to dziewczyny z FB się wściekną i zrobią prawdziwy armagedon odpowiedzialnym za tą stratę... Kiedyś były 3 kina i zawsze w którymś można było coś ciekawego obejrzeć... teraz kultura to taka łamaga na którą się nie zwraca uwagi mało rentowna przynajmniej w naszym mieście... widać to po staraniach urzędników odpowiedzialnych za rozwój kulturalny miasta...  jak się coś dzieje to po to byśmy mogli twarz burmistrza zobaczyć tylko po to...   

(2014/08/13 13:31)
A może stylem włoskim zostało zamknięte na sezon wakacyjny po prostu.

(2014/08/13 14:55)
"(...)Przewiduję, że tak samo będzie świecić pustkami pasaż w  i obiekty sportowe w Chodakowie.Te obywatelskie pomysły  chyba się  się sprawdzają.Czy obywatele miasta sprawdzili jaka była frekwencja na seansach w Kinie Mazowsze? Filmy wyświatlane były bardzo często dla kilku widzów.Po co więc było  otwierać nowe$
"

Myślę, że osoba, która napisała ten post nie jest do końca świadoma ile osób przychodziło do Kina Mazowsze i ile osób obecnie korzysta z urządzeń na obiektach sportowych w Chodakowie... ;], ale zawsze można się przejechać i zobaczyć.

Myślę, że kino mimo wszystko będzie otwarte, frekwencja dość dobra, nowości dość szybko, obiekt schludny, więc czemu miałby być zamknięty? Trudno o rozsądną odpowiedź.

(2014/08/13 15:11)
Zgadza się Obywatelskie projekty to nietrafiony pomysł,

A niech zamykają ja i tak do tego kina prawie nie chodzę

(2014/08/14 11:09)
 A niech zamykają ja i tak do tego kina prawie nie chodzę

No tak, to jest argument..lol

(2014/08/15 09:37)
Ciekawe co się będzie działo po wyborach jak już teraz kładą kulturę na łopatki. W zimę na kino  plenerowe chyba nie pójdziemy!!!

(2014/08/15 14:53)
Tak sie składa, że mieszkam na przeciwko tych obiektów i oglądam je w wysokości II piętra, a także  przechodząc koło nich.Zdarzało mi się chodzić z wnukiem do kina.Zastanawiałam się jak się opłca wyświetlać fim już dla 3 widzów, tak bywało.Wczrajsze popołudnie na obiektach sportwych. Kilka osób na orliku, troje dzieci na boiskowej siłowni, boisko główne i bieżnia, puste, puste także boisko do koszykówki.
Na pasażu jedna osoba z psem, który pewnie bardziej cieszył się bieganiem w krzaczkach niż po betonie.Beton  położony w alejce bardziej by się przydał na remont ulicy Topolowej i zrobienie dojazdu do niektórych bloków leżących w głębi tej ulicy.Moim skromnym zdaniem obywatelskie projekty nie sprawdzają się. To jest plebiscyt.O potrzebach miasta powinni decydować ludzie, którzy dobrze znają potrzeby miasta.

(2014/08/16 13:22)
z tego wniosek co pisze metasekwoja ze lepiej by było postawić supermarket w miejscu boisk ,to wtedy by ludzie byli.

(2014/08/16 13:55)
Marketów u nas dostatek, a nawet w za dużo. Obiektów sportowch też jest dużo.Często  potem zamykanych. Sama byłam świadkiem, jak troje sześciolatków z pierwszej klasy weszło na przylegający do szkoły placyk zabaw przedszkolaków i zostało zaraz wypędzonych przez wychowawczynię z sąsiadującego przedszkola..Na placyku nie było nikogo tylko ta trójka dzieci biegająca pod okiem rodziców /chciały trochę poganiać po lekcjach/. Po drugiej stronie jest  zagospodarowany placyk dla uczniów. Regulamin korzystania z niego jest dłuższy od samego obiektu. Nie wolno wchodzić np. z piłką.Więc dzieci biegały najchętniej w tych zaroślach, które zostały wycięte. W kino zainwestowano dużo choć zabrakło na krzesła dla widzów oczekujących na seans, świeci pustkami.Jest wiele  potrzeb. Ulice: Topolowa, Ogrodowa i wiele innych zrujnowane. W  niedalekiej przyszłości zanosi się na problemy z wodą pitną itp.A my bijemy rekord w "krótkości" ścieżki rowerowej.Czy ktoś słyszał może, że gdzieś w Polsce mają krótszą?

(2014/08/16 18:52)
''dragon36'' napisał: z tego wniosek co pisze metasekwoja ze lepiej by było postawić supermarket w miejscu boisk ,to wtedy by ludzie byli.

Szanowny dragon w jaki sposób wywnioskowałeś że ''metasekwoja'' sugeruje postawienie supermarketu... to moim zdanie był by ostatni pomysł na jaki zapewne by wpadła z jej romantyczno-idealistycznym zamiłowaniem do natury i jej piękna nas otaczającego nigdy bym nie wpadł na pomysł który tej sympatycznej kobitce zarzuciłeś... trzeba być pozbawionym wrażliwości i być wyrafinowanym draniem niszczącym... wycinającym... zdrowe piękne drzewa aby nie zauważyć że w każdym słowie pisanym przez użytkownika ''metasekwoja'' wyraźnie przebija troska o dzielnicę w której mieszka o nasz ukochany Chodaków...

(2014/08/17 14:38)
jeżeli nie market to posadzić las .Na pewno miłośnicy zieleni by byli zadowoleni.

(2014/08/17 15:38)
Polecam blockquote z Ryszarda Kapuścinskiego, zamieszczony na stronie "  pasterzedrzew.pl."Wyciętego starego lasu nie zastąpi młody las, a nawet tysiąc młodych lasów.Przeczytajcie, tak pieknie o tym napisał.Cieszę się jednak, że przed moim oknem, na trawniku przed halą sportową pojawiły się drzewa.

(2014/08/17 18:32)
WITAM SERDECZNIE,

TO PRAWDA, ZASMUCIŁA NAS WIADOMOŚĆ O TYM, ŻE KINO WE WRZEŚNIU BĘDZIE NIECZYNNE. MAJĄC NA UWADZE, ŻE NA SPOTKANIA POD NAZWĄ "CZWARTKOWE WIECZORY KOBIECE" ORGANIZOWANE PRZEZ NASZE STOWARZYSZENIE PRZYCHODZIŁO, RAZ W MIESIĄCU, OKOŁO 100 KOBIET, JESTEŚMY ZOBLIGOWANE W ICH IMIENIU, WYJAŚNIĆ SPRAWĘ DALSZEJ NASZEJ DZIAŁALNOŚCI NA TERENIE FILII MOK W CHODAKOWIE. W ZWIĄZKU Z TYM STOWARZYSZENIE KOBIET FB ZWRÓCI SIĘ Z ZAPYTANIEM DO DYREKCJI MOK W SOCHACZWIE ORAZ DO WŁAŚCICIELA KINA O WYJAŚNIENIA W TEJ SPRAWIE.

PREZES STOWARZYSZENIA
Aneta Ligner

(2014/08/17 22:14)