zapytanie do wszystkich kandydatów

/ 7 odpowiedzi
Szanowni kandydaci !
Od 3 lat szukam bezskutecznie pracy.Mam 45 lat , skończone wyższe studia, studia podyplomowe i 20 lat doświadczenia zawodowego.Nie chcę pracować jako kasjerka w markecie czy sprzątaczka.Nie po to kończyłam studia, żeby teraz pracować poniżej moich aspiracji zawodowych.Nie mam niestety nigdzie znajomości , ani tzw." pleców" . których posiadanie jest teraz niezbędne przy próbie zatrudnienia się w jakimkolwiek urzędzie państwowym.Tego jestem pewna na 100 %, mam na to liczne dowody, gdzie zatrudniane są osoby bez odpowiedniego wykształcenia,doświadczenia zawodowego z pominięciem procedur rekrutacyjnych.Wielokrotnie pzegrywałam z dziećmi , synowymi ,bliskimi kuzynami itp.osób odpowiedzialnych za zatrudnienie.Może któryś z sznownych kandydatów zamiast składać deklaracje bez pokrycia pomógł by mi znależć pracę?Wątpię czy ktoś podjął by się tego.Takie sprawy załatwia sie po cichu.Więc nie dziwcie się drodzy kandydaci, że nie pójdę na Was głosować. Wy macie pracę i pieniądze na życie , w przeciwieństwie do mnie.
Rozczarowana mieszkanka Sochaczewa
Co prawda nie jestem kandydatem w wyborach, ale ciekawi mnie gdzie Ty Alina chciałabyś pracować i co robic w pracy skoro od 3 lat szukasz pracy i nie możesz jej znaleźć a kasjęrką w markecie czy sprzątaczką być nie chcesz?

(2006/11/10 14:17)
podjąć pracę poniżej swoich kwalifikacji jest łatwo,tylko jak Ci się nadarzy okazja(zakładając że jestes informatykiem)dobrej pracy i co napiszesz w CV?że przez ostatni rok pracowałeś w charakterze hydraulika ze szwagrem?Alina może być osobą zdolną i mądrą tylko nie trafiła na swoją szansę,a teraz przyjmij mnie do pracy,ukończyłem prawo(ale jako prawnik nie robiłem),pracowałem jako kierowca tira,cieć nocny i dróżnik,proszę o przyjęcie mnie na etat radcy prawnego,z poszanowaniem-Robroy

(2006/11/10 16:33)
Alino jak widac PUP szybko zarezgowal na Twoje pytanie do kandydatow.Pojawila sie bowiem dzis informacja w temacie samorzad , tylko jak zwykle nikt nie zauwazyl ze poszukujesz pracy od 36m-cy?Pozdrawiam zycze powodzenia

(2006/11/10 16:40)
no tak, tylko kompletnie nie rozumiem co mają do tego kandydaci i bojkot wyborów przez Alinę
Niestety mamy takie czasy, że nie zawsze się pracuje tam gdzie się chce a już na pewno nie w swoim zawodzie.
Tylko co maja z tym wszystkim wspólnego kandydaci do samorzadów? Tego nie rozumiem.

(2006/11/11 16:11)
Rafal zrozumiesz gdy spotka Cie dokladnie taka sytuacja.Kiedys mowiono "kto ma szkole-ten ma lzej" Dzis czesto mowi sie inaczej "kto ma wladze-ten ma lzej"Pozdrawiam!

(2006/11/11 16:29)
Alina spotkała sie najprawdopodobniej z nepotyzmem,powiedzmy ja zatrudnię w urzędzie twoją kuzynkę,delikatnie mówiąc bez potrzebnych kwalifikacji),a ty weźniesz do pracy mojego szwgra,też taki ale sie dotrze,już po roku pracy jak by ktoś chciał ich zwolnic to krzyk!FACHOWCY NAJWYżSZEJ PRóBY!!DOśWIADCZENI!!

(2006/11/11 19:33)
a co do meritum twojego pytania,świeża krew na urzędzie(np nowy burmistrz),to nowi pracownicy,jest trochę podmiotów przy których władze miasta mają coś do powiedzenia

(2006/11/11 19:37)