Zawody pływackie - miała być fajna zabawa

/ 17 odpowiedzi

dla rozrywki. Żal było patrzeć jak wychodzili z opuszczonymi głowami ,  bo jakiś sędzia nagle wpadł na pomysł  że spodenki mają być inne. Żenada na całego. Nie dając sobie rady z organizacją takich zajęć organizatorzy powinni się wstydzić. A teksty obsługi (ratowników) do tych wychodzących smutnych dzieciaków to już po prostu dno i prostactwo  (myk myk z tego basenu)

Może ktoś wyjaśnić takie BURACTWO!!!!!

A czy przed zawodami wszyscy zapoznali się z regulaminem zawodów ?

(2011/11/11 18:45)
A czy to zwalnia organizatorów z BURACTWA?

(2011/11/11 19:49)

Nie nie zwalnia, tylko w regulaminie jest wyrażnie napisane, co, jak i gdzie.

Jeżeli ktoś tego nie przestrzega, to niech sie nie dziwi.

(2011/11/11 23:09)
To jedni mogli pływać w takich spodenkach  a inni nie???  Fajna zabawa , część  dzieciaków aż pęka ze śmiechu tak się ubawili że pan sędzia przypomniał sobie,że spodenki mają być inne. Pewnie przyjechali na zawody po kilkadziesiąt km po to ,żeby posiedzieć na basenie kilka godzin i dowiedzieć się że spodenki mają nie takie. Proponuję do basenu w Sochaczewie wsypać kilka ton buraków i niech Ci co dogadywali dzieciakom popływają w tym basenie w swoim dobrze znanym towarzystwie.

(2011/11/12 08:12)
igor45 przeczytaj sobie dokładnie REGULAMIN FINA który wyraźnie mówi jakie stroje obowiązują w poszczególnych kategoriach wiekowych.

(2011/11/12 20:29)
Regulamin regulaminem ale mysle ze sedzia nie ma serca. miała byc zabawa dla dzieci a ten wygonił chłopców.. ratownicy zachowali sie niekulturalnie.. niefachowo moze nie nadaja sie do tego zawodu.. po prostu organizatorzy jesli robia zawody dla dzieci powinni                          organizowac dla nich swietna zabawe niezaleznie od stroju...

(2011/11/12 22:21)

Blanka

A o których ratowanikach jest mowa bo ja na zawodach byłem od początku do końca i widziałem jak nasi Sochaczewscy Ratownicy siedzieli cały czas w rogu małego basenu i pilnowali zeby dzieciaki nie skakały do niego jak to miało miejsce w ubiegłym roku .

(2011/11/13 10:04)
przepraszam że nie na temat,Magiw-ten regulamin dot. strojów przypomina mi przepis z 23 sierpnia 2005 roku dot. w jakim samochodzie może być montowana kratka- fragment-pojazdów samochodowych mających więcej niż jeden rząd siedzeń, które oddzielone są od części przeznaczonej do przewozu ładunków ścianą lub trwałą przegrodą i których długość części przeznaczonej do przewozu ładunków, mierzona po podłodze od najdalej wysuniętego punktu podłogi pozwalającego postawić pionową ścianę lub trwałą przegrodę pomiędzy podłogą a sufitem do tylnej krawędzi podłogi, przekracza 50 proc. długości pojazdu (dla tej proporcji przyjmuje się, że długość pojazdu to odległość pomiędzy dolną krawędzią przedniej szyby pojazdu a tylną krawędzią podłogi części pojazdu przeznaczonej do przewozu ładunków, mierzona w linii poziomej wzdłuż pojazdu pomiędzy dolną krawędzią przedniej szyby pojazdu a punktem wyprowadzonym w pionie od tylnej krawędzi podłogi części pojazdu przeznaczonej do przewozu ładunków);

(2011/11/13 11:15)

robroy

Zgadzam sie z Tobą, ale nie ja go wymyśliłem :)

(2011/11/13 11:44)
 link do regulaminu i pozwoliłem sobie sprawdzić, co do stroju to przeczytałem tam, że:

Strój mojego syna nie sięgał powyżej pępka, ani poniżej kolan i stroje kilku innych usuniętych również. Był w zwykłych spodenkach kąpielowych (nie typu slipy) tylko te z nogawkami do połowy uda. WIĘC NA JAKIEJ PODSTAWIE WYWALILIŚCIE TE DZIECIAKI???

Na koniec zostawiłem najlepsze , to odnośnie tego ,żeby się pan Igor nie oburzał gdyż „  POWPISUJCIE WYNIKI TAK JAK TO ZROBILIŚCIE TYLKO WTEDY OBEJDZIE SIĘ BEZ WYGANIANIA DZIECIAKÓW Z BASENU.

(2011/11/13 16:28)

dawnyja

a możesz podac wiek swojego syna ?

bo są dwie kategorie wiekowe w regulaminie

13-lat i młodsi i powyrzej 13-go roku życia

(2011/11/13 16:50)

poniżej 13 lat. Ale to i tak bez znaczenia, skoro nie brał udziału ,a jest na liście i podany jest wynik. TO ŚMIERDZI PRZEKRĘTEM.

(2011/11/13 21:26)
Zapomniałem wspomnieć, że nie wszyscy w takich spodenkach byli wyproszeni, właśnie się dowiedziałem,że  niektórzy z rocznika mojego syna i młodsi pływali mimo,że byli w takich samych spodenkach jak mój syn. Teraz to smród już jest nie do zniesienia. Jaja sobie panowie robicie. Wpisywanie na listy i podawanie wyników  bez pływania oraz wyrzucanie za złe spodenki tylko niektórych , a innym w takich samych pozwalanie pływać to jest przegięcie i o uczciwej rywalizacji nie może być mowy.

(2011/11/13 21:32)

(2011/11/15 19:17)
Odnośnie zawodów w Sochaczewie- co ma powiedzieć mój 8-letni syn? Zgłosiłam go na dystanse : 50m grzbiet i 50 m dowolny (kat.I). Okazało się, że zamiast na dystansie 50m stylem dowolnym - został wpisany 50m motylem. Po zauważeniu błędu na listach startowych (z winy organizatora- bo moje zgłoszenie było prawidłowe), wysłałam w tej sprawie maila  oraz zgłaszłam to wielokrotnie w dniu zawodów, w tym także na odprawie trenerów ( w obecności wszystkich  trenerów i sędziów - zgłaszałam to sędziemu głównemu). W końcu mój syn startował w serii 27 w stylu dowolnym (na miejscu chłopaka, który nie przybył na zawody) i osiągnął czas 38,97 sek. Nie udekorowano go za II miejsce (nie widnieje także wynikach). Syn nie  pływał motylem, a w wynikach widnieje, że płynął (choć wogóle nie potrafi.......). Po zakończeniu ceromonii  po moich wileokrotnych prośbach (!!!!!!) otrzymał medal i dyplom za kraul (nadal nie widnieje jego wynik na stronie omegatiming.pl). Sprawdzałam zawodników z  jego rocznika (2003) i powinien zająć II miejsce w rankingu najlepszych zawodników w kategorii I (ponieważ zdobył I miejsce za grzbiet- czas 46,29 i II miejsce za dowolny- czas 38,97-po sprawdzeniu karty startowej)- nie dostał oczywiście za to dyplomu i nagrody. Do dnia dzisiejszego (pomimo wysłania przeze mnie maila do organizatora i kilku rozmów telefonicznych z prośbą o sprostowanie wyników), nadal w wynikach widnieje, że mój syn płynął motylem, a w rzeczywistości płynął kraulem...............W czasie zawodów syn nie został udekrowany za II miejsce w kategorii najlepszych zawodników. Prosząc o należący mu się dyplom i medal, czuliśmy się jak intruzi i lekceważeni przez organizatora (żenująca sytuacja). Do dnia dzisiejszego nie została naprawiona krzywda mojemu dziecku. Na starcie życia sportowego już zobaczył na czym polegają zawody pływackie..................Popieram Dawnyję!!!!!!!!!

(2011/11/15 19:43)
i zapadła niezręczna cisza. Brawo organizatorzy zawodów  w Sochaczewie --- olewatorskie podejście i korupcja to jest to co potraficie najlepiej , a pewnie nawet tylko to potraficie.

(2011/11/24 16:55)