Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Koła Sochaczew-Mia

/ 2 odpowiedzi
Jutro  tj. 10 marca 2013r / niedziela / odbędzie się Walne Sprawozdawczo-Wyborcze Zgromadzenie Członków Koła PZW Sochaczew-Miasto. Zebranie odbędzie się w sali konferencyjnej Urzędu Miasta przy ulicy 1-go Maja (I piętro) o godz.  - I termin - 08.30 ,
                                                     II termin - 09.00. 
Kończy  się  kadencja   2009-2012.   Czas   ją   podsumować  i  rozpocząć   nową  !!!
                            PRZYJDŹ >>>WYBIERZ >>>ZDECYDUJ  !!!
Jest to jedna z niewielu możliwości do zadawania pytań ustępującemu Zarządowi na które powinien każdy trzymać odpowiedzi.
Z uwagi na notoryczne celowe i świadome usuwanie tego ogłoszenia ze strony PZW Koło Sochaczew-Miasto powiadomienie to postanowiłem umieścić na tych stronach.Mariusz Bajurski
Witam. To co wyprawia sie na stronie naszego koła po prostu w głowie sie nie mieści. Najpierw wyciąto ze strony koła "niewygodne" wpisy , "niewygodnych" członków odłaczono od społeczności koła ,aby nie mogli dodawać nowych wpisów a teraz wycina się mój watek z forum koła odnośnie zebrania Walnego. Ale ....najpierw w dniu 5 marca usunięto wpis z aktualności koła o zebraniu  , natępnie wycięto z forum koła powyższy dzisiejszy mój watek. Czyżby  było to celowe działanie, aby jak najmniej członków było obecnych na zebraniu? , a czemu to ? dlatego ,że jest to wyborcze WZCK ? Brak słów. Pozdrawiam.  

(2013/03/09 10:13)
Problem ten był dwukrotnie zgłaszany do administratora strony wędkarskiej który udostępnia swój portal danemu kołu wędkarskiemu ze zwróceniem szczególnej uwagi na redaktorów strony koła i ich celowe i świadome naruszanie prawa powszechnego w stosunku do uczestników portalu(tj.tego typu działanie jest naruszeniem art.32pkt2 Konstytucji RP - dyskryminacja)a tym samym ostatnie działania są skierowane przeciwko samym członkom tego koła (brak informacji o WZCK,oraz usuwane wpisy w których treści są zawarte informacje prawne dotyczące wędkarzy i wędkarstwa w Polsce).Taka działalność w myśl Statutu PZW jest działalnością na szkodę tego stowarzyszenia.Dziwi natomiast całkowity brak reakcji ze strony redakcji (administratora)tego portalu na tego typu działania.Dla mnie osobiście jest to jednoznaczne,że są równi i równiejsi.Jednych obowiązuje regulamin i ogólnospołeczne normy inni są w swych działaniach bezkarni i traktują stronę koła jak swój własny blog. Przypomina to działania władz w stosunku do swych obywateli rodem z poprzedniej epoki.

(2013/03/09 10:41)