zeby pod narkoza

/ 6 odpowiedzi

Witam

Czy orientuje się ktoś,gdzie w woj. mazowieckim lub pobliskim  przeprowadza się zabieg leczenia wszystkich zebow naraz pod narkoza?wiem,ze takie zabiegi przeprowadzane sa prywatnie,ale nigdzie nie mogę znaleźć namiarow.

Ja wyrywałam sobie ósemki w tym gabinecie:
Gabi-Dent
ul. Zdobnicza 8
02-439 Warszawa
tel. 22 863 99 36
Zabiegi przeprowadzają w sedacji dożylnej- jest lepsza niż typowa narkoza, a efekt jest taki sam. Jedyny minus to cena, ale jak ktoś się panicznie boi, to wyda każde pieniądze na bezbolesne i bezstresowe leczenie...

(2013/12/03 21:30)
chodzi mi o taki zabieg, gdzie usypiają pacjeta i  na jednej wizycie przez kilka godzin lecza wszystkie zeby.

(2013/12/03 21:59)
szukaj w internecie na pewno w Wawie jest kilka takich klinik. Ja kiedys szukałam dla dziecka ale po podliczeniu kosztów niestety zrezygnowałam bo za leczenie kilku zębów i wyrwanie chyba dwóch policzyli ponad 2 tysiące a było to z 8 lat temu więc może teraz jest taniej albo i drożej.

(2013/12/04 09:02)
pod tym adresem co wcześniej podałam właśnie przeprowadzają takie zabiegi, że leczą całą klawiaturę za jednym razem. Często przychodzą tam ludzie z niepełnosprawnymi dziećmi, które nie dają sobie zajrzeć w usta, a tam za jednym zamachem robią wszystko. Ja leczenia się nie boję, ale nie wyobrażałam sobie ekstrakcji ósemek bez usypiania i muszę powiedzieć, że po tym zabiegu nie mam żadnych przykrych wspomnień, ani nie miałam żadnych powikłań po sedacji.

(2013/12/04 12:16)
chodzi mi o taki zabieg, gdzie usypiają pacjeta i  na jednej wizycie przez kilka godzin lecza wszystkie zeby.

To właśnie w tym gabinecie przeprowadzają takie zabiegi. Przychodzą tam ludzie z niepełnosprawnymi dziećmi, które nie otworzą ust u dentysty, a tam za jednym zamachem leczą im całe klawiatury.
Ja się też panicznie boję, a po zabiegu u nich nie mam żadnych nieprzyjemnych wpsomnień. Oczywiście minusem jest koszt- ja za dwie ósemki+ uśpienie zapłaciłam 1700zł.... Ale inaczej w życiu bym sie nie zdecydowała

(2013/12/04 12:19)