ZERÓWKA, SZKOŁA PODSTAWOWA, ŚWIETLICA U KRUPY

/ 5 odpowiedzi
Witam , potrzebuję drodzy rodzice informacji na temat zerówki na Stadionowej przy WSZiM u Krupy. Jako jedni z niewielu szkół podstawowych posiadają świetlicę...proszę o pomoc.
Witam, ja gorąco polecam to miejsce, rzeczywiście funkcjonuje tam świetlica w godz. 7 -17. Opłata za szkołę jest symboliczna (oczywiście jak na szkołę prywatną), dyrekcja i wszystkie panie tam pracujące są rewelacyjne. Moje dzieci uczęszczają tam w tym roku szkolnym więc znam tę placówkę.

(2014/04/07 21:58)
Mnie zastanawia fakt, że na temat tej szkoły podstawowej wypowiada się na forum zawsze tylko jedna i ta sama osoba. Czy są wogóle inni rodzice, których dzieci uczęszczają do tej szkoły? Dlaczego jako szkoła prywatna jest "bezpłatna" - w czym tkwi haczyk? I dlaczego jest o niej tak cicho? Ja też jestem zainteresowana posłaniem tam dziecka, ale znaleźć jakiekolwiek informacje na temat szkoły wydaje się być niemożliwością.

(2014/04/08 10:41)
Ciężko znaleźć, bo dyrekcja uruchomiła szkołę podstawową dopiero od września. Możliwe, że rodzice dzieciaczków z zerówki nawet nie zaglądają na e-sochaczew. Proponuję zadzwonić, umówić się na jakieś spotkanie, obejrzeć sobie szkołę osobiście i pozadawać nurtujące Panią pytania bezpośrednio dyrekcji. :)

(2014/04/08 12:43)
Moja córcia chodzi do tej placówki. Miałam problemy z dostaniem się do państwowego oddziału.Postanowiłam tam posłać swoje dziecko i nie ukrywam, ze świetlica byla jednym z decydujących argumentów. Nie narzekam ! Panie są bardzo miłe, pomocne,często córka płacze kiedy po nią przychodze bo nie chce isc do domu i rozstawać się z dziecmi :) to chyba dobry znak :) Jest dużo zabawek i materiałów edukacyjnych. Jedyny minus to odleglosc,ale dla rodzica z samochodem to nie problem.pzdr

(2014/04/08 15:37)
Najserdeczniejsze życzenia świąteczne
dla wszystkich rodziców poszukujących dobrej szkoły dla swoich dzieci
składają
Nauczyciele i Dyrekcja
"Akademii Prymusa"
Niepublicznej Szkoły Podstawowej Nr 1 w Sochaczewie

(2014/04/18 13:50)