Zespół Dance4ever opinie

/ 7 odpowiedzi
Witam

Poszukuje pilnie osób z okolic Sochaczewa lub Żyrardowa,lub okolic u których grał zespół Dance4ever z Grójca ponieważ planuję wesele i chciałbym porozmawiać na temat tego zespołu.Jeżeli ktoś może podzielić się wiedzą podaję swój nr.tel 516 138 880.
Dziękuje Pozdrawiam

Witam

U nas na weselu grał ten zespół ale 1.10.2011r wiec tuz przed zmianą składu. Co do szczegółów to proszę o info na maila. Pzdr

(2012/04/16 21:34)

Chętnie dowiem się czegoś więcej :)

Podaje swój adres email dziama70@op.pl 

Z góry dziękuje i pozdrawiam

(2012/04/16 22:12)

Było już naprawdę dużo wątków o tym zespole i o innych zespołach weselnych. Poszukaj na forum. 

Nawet podam ci linka do całego pokoju o weselach w Sochaczewie:

Wesele w Sochaczewie

(2012/04/17 09:17)
Witam

Dzięki za odpowiedz na mój temat ale jeżeli mogę jakieś bardziej konkrety prosić tzn. pozytywnie czy negatywnie.Jeśli mogę prosić  to podaj swój telefon lub maile to porozmawiamy.

Pozdrawiam

(2012/04/17 23:01)
Na moim weselu grał zespół dance4ever i jesteśmy zachwyceni.Bardzo nam się podobało że zespół zaprosił nas na próbę żebyśmy ich przesłuchali i ocenili jak wypadają na żywo, podejście do klienta mają na wysokim poziomie.Po weselu z czystym sumieniem mogę polecić zespól jest rewelacyjny,wszyscy goście byli zadowoleni i każdy mile wspomina ten dzień.Co należy podkreślić to to że przy 2 dniowym weselu repertuar się nie powtórzył.Nie pili alkoholu można powiedzieć wzorowo i profesjonalnie.Zabawa przy nich była świetna i szalona do rana.
Na wizytówce jaką dostaliśmy widnieje adres ich strony www.zespoldance4ever.pl Jedynie co może być trudne to wolny termin ale zawsze warto spróbować by zagrali właśnie oni.

(2012/06/12 12:33)
To naprawdę żenujące jak ktoś zakłada 2 lub 3 profile żeby  robić sobie taka kryptoreklamę i sam się wychwala pod rzekomym nikiem innej  osoby

(2012/06/13 09:34)