Zespół i fotograf na wesele

/ 15 odpowiedzi / 2 zdjęć
Hej
Cy możecie polecić jakiegoś sprawdzonego fotografa na wesele,jakiś fajny zespół. Proszę o namiary.
Szczerze i z czystym sumieniem polecam fotografa www. ARTMAGAZINE.pl z Socho,a zespół,którym jestem oczarowana,jak również każdy,kto słyszał jak śpiewa P.Monika Boras-to www.caro-zespol.pl.tl,jego skład się zmodyfikował,ale świetna wokalistka została,wygrała kiedyś program w Polsacie-muzyczna winda?Dla mnie i moich znajomych jest boska,no i ceny ma normalne...

(2012/03/07 22:56)
Zapraszam do zapoznania się z ofertą zespołu dance4ever.
www.zespoldance4ever.pl

(2012/03/09 07:05)
A ja zapaszam do zapoznanie się z ofertą zespołu Speed . Zainteresowani proszę pisać

(2012/03/09 14:50)
Witam Polecam Bardzo DRJ Studio Fotografia, jestem zachwycona ich zdjęciami  mają stronę internetową www.drjstudio.pl więc można podejrzeć ich prace

(2012/03/10 13:47)
Z czystym sumieniem polecam fotostefek.pl Dla zainteresowanych moge przesłac kilka fotek na maila. Bardzo ciekawe i przede wszystkim oryginalne. My mielismy sesje w Pałacu w Guzowie. Zdjęcia cudowne...

(2012/03/10 15:44)
Zapraszam:

www.reportazfoto.pl
kontakt@reportazfoto.pl

Pozdrawiam
Rafał Gronecki

(2012/03/11 10:09)
Fotograf ślubny Łódź - www.slub.maciaszczyk.info zapraszam serdecznie do zapoznania się z moją ofertą.

(2012/03/22 01:07)
Witam serdecznie, myślę że dobrym rozwiązaniem będzie zapoznanie się z zespołem Make Me Feel z Sochaczewa. Zapraszam na stronę zespołu: www.wokalisci.pl.tl
wokalisci@vip.onet.pl
tel. 696-776-100
Udane wesele i niezapomniana zabawa gwarantowana!!!

(2012/03/30 20:51)
Moje portfolio: www.emilskalski.pl
Jeśli się spodoba i odpowiada moja fotografia to zapraszam do kontaktu.
Fotograf Sochaczew

(2012/08/10 08:46)

Witam!  Jeśli chodzi o zespół to goraco polecam zespół Make me feel, a co do fotografa to fotostefek.pl

Młode małzeństwo, które robi przepiękne oryginalne fotografie, my np. mielismy sesję w pałacu w Guzowie. Zdjecia są przepiękne. Zainteresowanym moge przesłac na maila przykładowe fotki. Pozdrawiam

(2012/08/12 10:39)
http://www.eldorado-zespol.pl/

POLECAM :)

(2012/08/12 12:14)

eff

Polecam Zespół El-Dorado oraz TS foto :)

(2012/08/13 09:21)
Również polecam zespół Eldorado. Może nie mają zbyt krzykliwej nazwy, ale bardzo fajnie grają.  

(2012/08/13 13:44)
Nie daj Boże tej wielkiej gwiazdy Moniki Boras jest okropna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Grała na weselu u mojego brata wesele na 180 osób i każda zapytana osoba na weselu mówiła to samo wypędz to dziadostwo do domu i radio włącz nie oszukuje tak było na poprawinach grał dj którego mogę polecić bo grał super. P Monika pierwszy przypał zapomniała płyty z pierwszym tancem dla młodych taniec i cała zabawa weselna opóżniła się o dwie godziny potem puszczała takie smęty że goście prosili młodego żeby zwrócił uwage orkiestrze żeby grali coś zywszego po interwencji młodego młodej rodziców nic nie pomogło w trakcie wesela było sprawdzanie sprzętu i ustawianie głosników próby mikrofonu 123 123 321 itd oczepiny od 12 do 2.30 goscie ziewali konkursy bez nadzieja młody prosił żeby już grali bo goscie usypiają to szeptała se coś pod nosem ludzie z filmowania wesela miedzy sobą mówili że nie będą mieli z czego płyty złożyć bo ludzie zamiast się bawić siedzą. Myślę ze za 6500 można znależć coś zdecydowanie lepszego nie polecam i nie dajcie się oszukac sprawdzajcie my zapłaciliśmy im 3 tyś ale co z tego jak młodzi płakali i przepraszali gości za wesele

(2012/08/31 22:48)