Zespół Make Me Feel

/ 6 odpowiedzi
Chciałabym znać opinie osób, które miały okazję słyszeć/ bawić się na weselu/sylwestrze/ innej imprezie tego typu, gdzie grał ten zespół.
Z góry bardzo dziękuje za wszystkie informacje.
Witam,

akurat miałem możliwość ich zobaczenia w akcji jak dla mnie bez rewelacji(bardzo głośno muzyka, że nie słychać słów). Dla mnie najlepsze zespoły to:Black&White, Toledo, Fantastic, Rejs

(2013/10/29 15:17)
zespół godny polecenia. świetny wokal i profesjonalni muzycy. jest możliwość ich posłuchania często mają próby w MOK na Boryszewie wystarczy skontaktować się z zespołem. sam zamówiłem ich na swoje wesele w przyszłym roku. a i radzę szybko się decydować poniewarz mają niewiele terminów wolnych

(2013/10/31 13:37)
Ja nie skorzystałem z ich usług,ale uważam,że jest to dobry zespół.Widać,że poważnie podchodzą do tego,co robią.

(2013/11/08 08:59)
Witam mnie też interesują opinie o tym zespole to że ładnie śpiewa wokalista to słychać górze z wokalistką zespołu pozatym jej angielski nie jest najlepszy ale najbardziej chciałabym wiedzieć jak bawią gości czy wychodzą między stoły, czy potrafią poderwać ludzi do tańca itp Bardzo proszę o opinie 

(2014/01/28 16:37)
Zgadzam się z marekko,byłam na 3 weselach z ich udziałem i za każdym razem b.głośno,kiepska wokalistka,ładny głos męski.Ja słyszałam tylko perkusje...natomiast byłam na weselu w wa-wie i bardzo podobał mi się zespół Laskowski-Band(profesjonaliści w każdym calu),fajnie też gra sabat,randez vouz.pozdrawiam

(2014/01/28 23:49)
Tak od jakiegoś czasu obserwuję iż pojawia się od czasu do czasu wątek pt. Jaki zespół na wesele itp., sprawdziłem i to nie klienci tylko zespoły próbują robić sobie kryptoreklamę.
 Tylko czy zespoły które się tak nachalnie reklamują i same sobie piszą opinię są godne uwagi?
 To raczej świadczy o słabej koniunkturze i zapotrzebowaniu na ich usługi!, tak sadzę
 W sprawach zespołów nie wypowiadam się bo jedne słyszałem innych nie więc  trudno ocenić czy wokaliści.pl lepszy zespół mieli  kiedyś czy lepszy mają teraz.

(2014/01/29 13:34)