zespół na wesele w Sochaczewie

/ 58 odpowiedzi
Zabrzmiało to jednak tak napisane w takim kontekście iż w naszej dziurze niema dobrych zespołów i gdyby zagrał zespół z Gostynina to powali Sochaczewian na kolana. Zapewniam cię iż w  Sochaczewie jest tylu świetnych muzyków że mogli by jeszcze chłopaków z Gostynina sporo nauczyć.

(2011/10/27 17:43)

tracę już cierpliwość :)

imć  SUBARA   zarzucił mi reklamę ANEX, więc sprowadziłem nas do rzeczywisości sochaczewskiej.... gostynin jest tak samo dziura jak sochaczew .... tak na prawdę mało mnie obchodzi jaka kapela skąd pochodzi  i czy dobrze gra...   ważne ,żebym ja sie dobrze bawił ... a bawiłem się znakomicie  przy Aneksie , Libercie , Tratata, bfc, pędzące jaguary , Sabat i wiele innych , to że wszyscy polecają kogoś  z sochaczewa  , nie znaczy że nie można polecić kogoś z daleka a nie lubię być posądzany  o reklamowanie kogoś ,..

pozdrawiam

(2011/10/27 19:30)
polecam zespół concord-792213106 bądż frimen 516963818

(2012/01/09 19:12)
www.http://terytoria.pl/ polecam

(2012/01/24 08:38)
Zapraszam gorąco do zapoznania się z naszą ofertą współpracy. Mamy wieloletnie doświadczenie, robimy niezapomniane i wyjątkowe imprezy. Zespół Make Me Feel z Sochaczewa. STRONA ZESPOŁU: WWW.WOKALISCI.PL.TL
TELEFON KONTAKTOWY: 696-776-100

(2012/03/18 13:33)
pokusa nie znam zespołu concord ale frimen, to nawet nie jest zespół , był podobno kiedyś taki ale się rozpadł, wg. ostatnich  doniesień ten zespół ostatnio to występował jako jakaś zbieranina bez tzw. stałego składu. Mając tyle dobrych i sprawdzonych zespołów  pytający raczej nie powinni mieć wątpliwości, bo chyba nikt nie będzie się sugerował  na podstawie jednej krypto reklamy a raczej weźmie pod uwagę zespół który ma  dobrą opinię  od wielu osób.

(2012/03/20 16:25)