Zespół RAZ DWA TRZY

/ 5 odpowiedzi
A kiedy koncert zespołu RAZ DWA TRZY coś słyszałam , że zagrają w Sochaczewie w listopadzie ...
Będzie, będzie 14 listopada o godz. 19:00. Się będzie. 
Byle publika dopisała, bo koncerty w Sochaczewie raczej się nie sprzedają (wstyd) - oprócz tych sponsorowanych dla emerytów.
Bilety można kupić w internecie :)

(2015/10/30 21:45)
o , już wiem ,że biletów jest dostępnych 20 szt. a cena zwaliła mnie z nóg - 80 zł ...to może śpiewa z nimi jeszcze jakaś gwiazda ,bo z tego co się orientuję , to zespół z twórczością monotematyczną - dla wybrańców , chyba tylko prawdziwy fan jest gotów zapłacić tyle za bilet ...a tak się wybierałam na koncert

(2015/10/31 08:39)
@medika_a

To zespół jest gwiazdą i nie za bardzo wiem, co nazywasz "twórczością monotematyczna dla wybrańców" :)
Fakt "po taniości" to nie jest, ale w Żyrardowie jest ta sama cena - więc norma. 
Jedno wiem, na pewno warto.

(2015/10/31 15:20)
No śpiewa z nimi gwiazda. Adam Nowak się nazywa ;) Na Dodę bym nie liczyła.Poszłabym i zapłaciła (jednakże koncert odbędzie się pewnie w okolicach dobranocki) ... Płaciłam - nawet z dojazdem PKP. Do wybrańców należę już ze 20 lat. Posiadam nawet kilka monotematycznych płyt, tfu... kaset ;)

(2015/10/31 18:54)
Jest drogo, ale wszystkie koncerty jubileuszowe tego zespołu są w tej cenie (już inne są po 40zł). Faktycznie trzeba być fanem, bo przyjść tak o, to nie bardzo. Chyba że przy odrobinie wyrzeczeń przez kolejny miesiąc ;) Ciekawa jestem ile osób będzie :)
Szykuje się też spektakl teatralny i występ kabaretu Hrabi w najbliższym czasie (wszystko niestety w podobnych cenach). Ale na kabaret pójdę, bo uwielbiam i na pewno warto :)

(2015/11/01 23:33)