Zespół weselny w Sochaczewie

/ 129 odpowiedzi / 8 zdjęć
Czy to kapela tego listonosza?

(2012/02/04 11:34)
a słyszeliście o zespole APLAUS

mają bardzo fajne piosenki.. w zespole jest czterech facetów  dwóch śpiewa..
bardzo mi się podobało jak grają... zespół jest chyba ze Skierniewic..

(2012/02/05 21:17)
aaa i nie jestem pewna czy pisze się APLAUS czy APLAUZ

(2012/02/05 21:36)
 A  może toś woli usługi DJ-a, muzyka  100% oryginał, prowadzenie i nakręcanie imprezy przez dj-a. Ponadto dwóch zaprzyjaźnionych muzyków tj:akordeon i saksofon  i bęben , zagają marsza do ślubu oraz przywitają gości  jak i poprowadzimy biesiadę za stołami śpiewaną wspólnie z gośćmi.

(2012/02/05 23:28)
Witam! Szukam młodych, zdolnych ludzi którzy pragną założyć zespół muzyczny.
Posiadam sprzęt , nagłośnienie , salę prób , transport. Piszę teksty piosenek i czasami wyczaruję jakąś muzykę, robię covery. Chciałbym nawiązać współpracę z ludźmi dla których muzyka jest pasją.Posiadam także kontakty z ludźmi którzy pomogą wypromować zespół. Poszukiwani instrumentaliści to : instr.klawiszowe,akordeon, gitara solowa , gitara basowa, saksofon ewentualnie skrzypce oraz wokal
PS. Nie interesują mnie   ludzie którzy grają po różnych kapelach na tzw. do skoczka i z powodu braku zajęcia szukają  dodatkowych imprez. Szukam ludzi którzy chcą stworzyć solidny zespół i do czegoś dojść

(2012/04/14 23:57)
 A  może toś woli usługi DJ-a

a można numer telefonu prosić?

(2012/04/15 11:36)
witam,
tez szukam zespolu na wesele, jakiegos sprawdzonego, nie musi byc koniecznie z sochaczewa
jakies opnie konkrety 
bede bardzo wdzieczny

(2012/04/16 15:52)
witam,
tez szukam zespolu na wesele, jakiegos sprawdzonego, nie musi byc koniecznie z sochaczewa
jakies opnie konkrety 
bede bardzo wdzieczny

Polecam nasze usługi muzyczne;)
Make Me Feel
www.wokalisci.pl.tl

(2012/05/03 23:58)

(2012/05/05 19:05)
Zespół muzyczny Relaks z Łowicza,Grodziska i Sochaczewa. Zapraszam: www.elmer.xx.pl

(2012/05/11 10:02)

Masz racje zespol Trata_tata jest genialny!!!!bylam ostatnio na dwoch weselach,poprzedni byl do bani czeste przerwy nie potrafilipoderwac ludzi do zabawy sporo alkoholu,a trata-tata tak doskonale bawil ludzi ze siedzieli  tylko ci co nie mogli tanczyc!!!liczne konkursy zabawy zero przerw,imalo alkoholu nawet poprawiny byly okraszone zabawami...

(2012/05/13 16:58)

Zapraszamy na oficjalną stronę zespołu "Make Me Feel"

www.makemefeel.pl

(2012/09/18 09:00)
a ja polecam zespoł BREVIS z sochaczewa

www.brevis.net.pl

(2012/09/23 22:07)
Pani Perło , nawet fajnie zapowiadająca się stronka zespołu Brevis , ale dlaczego na tej stronce nic niema oprócz e-maila, nr telefonu. Niema zdjęć, nagrań audio , ani video, ani oferty zespołu.To jest prawie czysty szablon. Klienci zapewne woleli by się bliżej zapoznać z działalnością zespołu

(2012/09/24 08:42)
sporo sie orientowałem o w temacie zespołów na terenie sochaczewa.  Sam jestem zwiazany z muzyką i nie chciałem lipy na weselu. Moje wesele było w czerwcu grał tropic i było super.
natomast jeśli chodzi ogolnie o zespoły sochaczewskie to są tylko 3 które moim zdaniem są warci zachodu tj: pędzące jaguary, tropic, remedium. Finansowo wygladają podobnie a muzyka i zabawa na najwyższym poziomie. Reszta to pochodne które próbują sie wzorować ale słabo im to wychodzi -oglądałem klika w akcji. Wychodze z załozenia że nawet jeśli masz słabą salę, kiepskie jedzenie, fatalna pogodę to muzyka może to wszystko nadrobić i każdy będzie zadowolony. Jak zawalisz z zespołem to nawet pałac i menu kuchni swiata tego nie nadrobi....

(2012/09/24 23:15)
karol co to za kryptoreklama, zresztą słaba. Słyszałem zespoł tropic, pędzące jaguary czy toledo alete w porównaniu do zespołów Flesz , BlaCK & WHITE Czy SABAT  wypadaja bardzo cieniutko

(2012/09/25 08:40)
Witam,
chciałabym się dowiedzieć o zespole Trata tata i Caro? ktos ich zna?

(2012/11/28 18:19)
Pani Perło , nawet fajnie zapowiadająca się stronka zespołu Brevis , ale dlaczego na tej stronce nic niema oprócz e-maila, nr telefonu. Niema zdjęć, nagrań audio , ani video, ani oferty zespołu.To jest prawie czysty szablon. Klienci zapewne woleli by się bliżej zapoznać z działalnością zespołu

Wiem, że niewiele jest na stronie. W czasie kiedy ja szukałam zespolu, strona była bogata - Zdjęcia, nagrania itp. A dlaczego teraz jest praktycznie pusta - nie wiem. Ale ostatnio w  internecie znalazłam
http://konwid.wrzuta.pl/audio/6RSlBv9IgEo/brevis_-_serduszko_puka
http://konwid.wrzuta.pl/audio/7BGIPgfjKKA/brevis_-_w_perly_zmienic_deszcz - na tej str po prawo są inne utwory w Ich wykonaniu

Mimo wszystko zgodze sie ze kazdy woli otworzyć konkretną strone a nie szukac w interncie pojedynczych utworów. W koncu reklama dźwignią handlu ;)

(2012/11/29 12:48)
Zespół muzyczny 6-osobowy z wodzirejem (wesela)
Dance4ever
Zapraszamy do współpracy

Żywe instrumenty,zawodowi muzycy,niesamowici wokaliści .

Współpracując z nami zyskujesz
- muzykę na najwyższym poziomie
- profesjonalne prowadzenie uroczystości
- bezkonfliktową i sympatyczną współpracę
- gwarancje zadowolenia

W pamięci Twych gości pozostanie wspomnienie szampańskiej i szalonej zabawy...

Zapraszamy do odwiedzania naszej strony www.zespoldance4ever.pl

Tel.0 509 602 748

(2012/12/01 08:36)
Szukam zespołu na weseleBardzo podoba mi się make me feel ( przynajmniej na ich stronie internetowej) czy ktoś był na weselu gdzie oni grali i może się wypowiedzieć?

Czy Wiem ktoś czy zespól trata tata ma w składzie wokalistkę. Maja może swoja stronę internetową?

(2012/12/03 13:19)
Czy ktoś poleci dobry zespół,minimum 5-osobowy,który gra na żywo i trochę ambitniejsze kawałki niż majteczki w kropeczki;-)))???

(2013/04/02 20:46)
 www.drugitydzien.com; www.exellband.pl; www.terytoria.pl;www.milky-way.com.pl

(2013/04/02 22:26)