Zespół weselny w Sochaczewie

/ 129 odpowiedzi / 8 zdjęć
Dzięki,choć jeśli chodzi o Drugi Tydzień,to trzeba być chyba szalonym,żeby wydać 9.500 zł;-)Zwłaszcza,że to zespół z wyższej półki,który nie koniecznie może zdać egzamin w przypadku wesela;-)

(2013/04/03 08:24)
z tego co wiem najmniej krzyczy Exell - jakieś 4,5 tys.a Terytoria i Milky Way o 2 tys. więcej...ale można próbować się dogadać ;)

(2013/04/03 09:06)
Ok.Wielkie dzięki.Już do nich napisałem.Stawkę Drugiego Tygodnia znam,9.500 zł,więc raczej nie skorzystam.Wg mnie zespół powyżej 6.000 zł to bardzo ryzykowny wydatek.Wiadomo jak to jest z imprezą.Drożej i profesjonalniej bardzo często nie przekłada się na lepszą imprezę

(2013/04/03 13:53)

Czy ktoś wie coś na temat zespołu Make me feel i Somgorsi z Żabiej Woli?Ps.Proszę by przedstawiciele innych zespołów nie zamieszczali swoich opinii,gdyż kompletnie mnie one nie interesują...Liczę wyłącznie na opinie Państwa młodych i gości

(2013/04/10 08:43)
Witam, 
mogę prosić namiary do zespołu Tratatata oraz Pędzących Jaguarów? Jakiś telefon/@/www cokolwiek żeby tylko można było się skontaktować?
pozdrawiam

(2013/05/13 22:40)

(2013/05/13 22:41)
 Miałem w starej komórce, ale jest mały problem bo ciągle się wyłącza i ciężko będzie go odczytać.

(2013/05/16 15:01)
Anex jest super byłem na 2 weselach w ich wykonaniu i było super!
z Sochaczewa jest też  zespół Kilovaty

(2013/05/16 15:25)
Ja polecam zespół LORENS u mnie grali 4 lata temu są zajebiści wszyscy super sie bawili nikt z gości nic złego nie powiedział i nie na chlali sie !!! kulturka , kolorofony , dym super muza , grają dla wszystkich zabawiają przy stołach ,super panowie , polecam jak jeszcze istnieją bo to było 4 lata temu .
Jadąc od str Wawy ich reklama jest po prawej str !!! tylko nie pamietam czy przed marsem czy za !!! trzeba sie przejechać powoli i znalezć tam jest chyba do nich nr tel !!!
Panowie są z okolic Sochaczewa !!1

(2013/05/19 12:22)
Udało mi się uzyskać do zespołu Trata-tata ale nadal bardzo mnie interesują jeszcze Pędzące Jaguary, za kontakt do nich prócz @ którego można znaleźć na FB ( a na którego nie odpowiadają ) będę wdzięczny.
pozdrawiam

(2013/05/20 11:29)
Człowiek się pyta o fajny zespół grający na żywo a prawie wszystkie zespoły tu reklamowane jadą z playbacku żenada.zespoły takie jak Tropic , Toledo , Bfc , Exell , tratatata , nawet Pędzące jaguary , Lorens , Brevis i wiele innych tu wymienianych to zespoły nie grające na żywo.Za stołami to każdy zagra ale ze sceny to już nie koniecznie.

(2013/05/22 12:49)
To co byś polecił/a? Jakiś konkretny zespół? Może ja też skorzystam ;)

(2013/05/24 22:06)
A ja polecam zespół MASTER z Ciechanowa ... Są po prostu MEGA !!!

Za wesele 3900 zł, a za poprawiny 250 zł za każdą godz.

http://www.zespolmaster.pl/

(2013/05/25 11:16)
Ciężko się komuś poleca bo każdy ma inny gust i można się sprzeczać który zespół lepszy.Kiedyś sama udzielałam się na weselach i jestem miłośniczką muzyki granej na żywo.Najlepszym rozwiązaniem jest ruszyć się gdzieś gdzie można usłyszeć na własne uszy jak zespół gra.Można podjechać gdzieś gdzie odbywa się właśnie jakieś wesele i podsłuchać można samemu wybrać się na jakąś imprezę z zespołem.Ostatnio w marcu odbywała się fajna impreza w Sochaczewie mazowieckie targi ślubne można było na żywo posłuchać kilku zespołów.Ja byłam z ciekawości zobaczyć i powiem że zespoły naprawdę fajne.

(2013/05/25 16:28)
 No i racja w Sochaczewie niema ani jednego zespołu grającego na żywo a i jakieś zespoły z daleka grają  też z tzw. podkładów. No nic po prostu takie czasy. Z poleceniem kogoś to jest tak że jak się nam coś podobało na imprezie to polecamy , nota bene niema jednak gwarancji że innym też to się spodoba. Mi na sylwestrze podobał się zespół Cover Band z Teresina, nie wnikam tu już w jakieś techniczne szczegół ale potrafią fajnie grać i bawić gości, mają też świetną wokalistkę.

(2013/05/27 08:57)
 No i oczywiście co powinienem napisać na początku, jeśli ktoś szuka zespołu grającego na żywo musi się liczyć  z cena która dla tego typu zespołów zaczyna się od 4000zł w zwyż za wesele

(2013/05/28 17:02)
Janeczka a skąd takie informacje ze muzyka leci z playbacku? akurat zespól, który ja polecałam (Brevis) mimo tego, ze nie ma już swojej strony www (chyba ze cos sie zmienilo - nie wiem, nie szukalam ostatnio) gra swietna muzyke za przystępna cene. Wiem co pisze bo znajoma prosila ich o wystep na zywo przed podpisaniem umowy i bez wahania zdacydowała się na Nich. Na moim weselu kazdy był zadowolony z muzyki i jestem przekonana, ze śpiewane było na zywo.

(2013/05/28 22:18)
 Niestety ale Janeczka ma rację, przecież to słychać. To teraz uważacie że wystarczy śpiewać na żywo a o graniu już nikt nawet nie wspomni?. To jakiś koszmar jeżeli trzeba by płacić słono  za puszczanie gotowych piosenek, nic dziwnego że ludzie wolą DJ, PRZYNAJMNIEJ NIE TRZEBA SIĘ POTEM MORDOWAĆ CAŁĄ NOC  PRZY JAKIMŚ WĄTPLIWEJ JAKOŚCI ŚPIEWANIU, A WIĘKSZOŚCI TO I TAK WSZYSTKO JEDNO BO I TAK NIC NIE SŁYSZĄ.

(2013/05/29 09:01)
A do slubu?
Podobno.

BIALYDOSLUBU.PL - CHEVROLETT CAPTIVA W DOGODNEJ CENIE

(2013/05/31 19:06)
 Jak chcesz Tratatata lu b Pędzące Jaguary jedź do Księstwa , krzyknij na Rynku, popytaj ludzi a ich znajdziesz, z pewnością na uroczystość w Twoim Jedynym dniu na specjalne życzenie ubiorą Pasioki !:))

(2013/06/01 21:07)
 Byłem gościem na niejednym weselu i stwierdzam : Macie kilka lokalnych dobrych zespołów a szukacie nie wiadomo czego i potem okazuję się, akurat zapomnieli akordeonu bo   coś tam, grają tylko z gotowców bo tak teraz podobno się gra, wokal żenada  i  ogólnie jest kaszana na weselu. Słyszałem i z czystym sumieniem mogę polecić zespoły: Flesz,Rejs,Black&White z Giżyc oraz Cover Band z Teresina- zagrają i zaśpiewają ładnie do tańca a także biesiadę za stołami, marsza, poprowadzą zabawy oczepinowe  itd. ogólnie  w/w są to dobre i sprawdzone zespoły weselne a wiem co mówię bo się troszkę w tym orientuję.

I żeby nie było! Nie jestem członkiem  żadnego zespołu weselnego, co prawda kiedyś grałem na perkusji- 15 lat doświadczenia w zespole muzycznym z świetnym skutkiem ponad 1500 zagranych imprez różnego typu. Nie mniej obecnie nie trudnię się tym i nie jest to żadna krypto reklama, chcę tylko służyć dobrą radą.

(2013/06/03 11:19)
Jeszcze jak ktoś nie wie i nigdy nie słyszał zespołu grającego na żywo.
 Posłuchajcie

(2013/06/03 11:28)
oczywiście potwierdzam i polecam zespół REMEDIUM grali u mnie 13 lat temu na weselu było ok potem w 2005 roku u szwagra i sa godni polecenia ,tylko faktycznie terminy mają dośc odległe

(2013/06/04 14:35)