Zespół weselny w Sochaczewie

/ 129 odpowiedzi / 8 zdjęć

ZESPÓŁ LORENS JAK NAJBARDIEJ ISTNIEJE GRALI W PAŻDZIERNIKOWY -ZIMOWY WEEKEND U BRATA NA WESELU I SPOKO KAPELA KIEDYS O NICH SŁYSZAŁEM ALE NIE SPODZIEWAŁEM SIE ZE TAK ŁADNIE GRAJĄ- TEŻ GODNY POLECENIA I TO CHYBA ZA ROZSĄDNĄ CENE!

(2013/06/04 14:43)
WITAM JESZCZE RAZ NA FORUM POLECIŁEM 2 ZESPOŁY  Z OKOLIC SOCHACZEWA REMEDIUM I LORENS ALE TAK TO JEST JAK SIE NIE POMYŚLI DO KOŃCA JEST JESZCZE JEDEN ZESPÓŁ KTÓRY BYM POLECIŁ A JESTEM W TYM TEMACIE WYMAGAJĄCY I SZCZERY JAK MI SIE NIE PODOBA LUB PODOBA TO MÓWIE OTWARCIE I TEN ZESPÓŁ JEST Z KIERNOZI NAZYWA SIE EVER-GREEN TEŻ JAK NAJBARDZIEJ GODNY POLECENIA

(2013/06/04 14:58)
ja osobiście odradzam REJS byłam w zeszłym roku na weselu na którym niestety grali i nie byłam zadowolona ani ja ani goście ani tym bardziej młodzi, długie przerwy między piosenkami, durne zabawy oczepinowe i jeszcze arogncja prowadzącego względem gości - odradzam

(2013/06/04 17:48)
a fantastic? duzo ich tam bo chyba az 6 ka z wokalistka, wacham sie wiec moze doradzicie cos? 

(2013/07/09 01:31)
ja osobiście odradzam REJS byłam w zeszłym roku na weselu na którym niestety grali i nie byłam zadowolona ani ja ani goście ani tym bardziej młodzi, długie przerwy między piosenkami, durne zabawy oczepinowe i jeszcze arogncja prowadzącego względem gości - odradzam

A ja polecam zespół REJS. Grali na moim weselu było bardzo fajnie.  Przerwy nie były długie-tyle żeby cos zjesc, a zabawy oczepinowe kazda para młoda może sobie ustalic z zespołem wczesniej jakie chce, wiec nie wiem w czym problem.

(2013/07/09 16:52)
 Najlepiej weźcie Lady Punk i jakiegoś  DJ wodzireja do zabaw.
 Moja znajoma z Krakowa wynajęła Big Band i DJ, wesele z szykiem i klasą. Na temat zespołów nie wypowiadam się bo szkoda gadać, w zeszłym roku mordowałem się przy takim jednym zespole przez całe wesele, totalna porażka.

(2013/07/09 23:19)

tak jak widzicie tyle opinii ile ludzi.. zadawanie pytan ktory zespol fajnie gra - dla mnie jest totalnie od czapy... tobie podoba sie taka muzyka, tobie sie nie podoba. w takim razie tez cos dorzuce :) ja np umordowalem sie maksymalnie na weselu z muzyka tzw "wysokiej klasy"... czizas, caly czas tylko czerwone gitatary, niemen i inne pierdoly tego typu nadajace sie wylacznie dla gawiedzi w wieku 60+

kilka razy na weselu trafil mi sie zespol chyba pedzace jaguary, tam gdzie gra cebul ... kto zna to wie :) i za kazdym razem bylo na prawde fajnie. muza od big cyca, przez discopolo do "po pod papugami" - dla kazdego cos dobrego

(2013/07/10 09:04)
Tu się zgadzam ale obecnie  coraz trudniej o dobre zespoły z powodu braku opłacalności trudnienia się tym tematem i agencje  muzyczne rozwalające ten rynek.
 Zresztą taka moja rada dla młodych par. Idziecie na próbę z umówionym zespołem i możecie poprosić aby zagrali wam na początku muzykę na instrumentch ludowych , nie elektronicznych i już widać co potrafią. A jeśli usłyszycie że grają głównie w rytmie BUC, BUC BUC to już macie pozamiatane, taki zespół nie zagra wam dobrze wesela a goście się co najwyżej przemordują jakoś do rana. Bo jak też nazwać kiedy zespół gra Puste Koperty Szczepanika, lub  Białego Misia  w rytmie, techno czy discopolo?
 Dla mnie to żenada

(2013/07/10 10:31)
 Po pierwsze autor dał niezrozumiały dla mnie tytuł wątku bo moim zdaniem powinien brzmieć:
 Za ile dobry zespół na wesele?"
 Dobry zespół powinien się składać z: klawiszowca- akordeonisty, gitarzysty- wokalisty-wodzireja,saksofonisty,perkusisty oraz wokalistki.

Wszystko chyba zależy od tego ile zamierzasz  przeznaczyć na ten cel, bo jeśli ktoś szuka dobrego zespołu taniej jak za 3000- 3500 to niech się w tyłek ugryzie!

(2013/07/12 10:19)
Witam dla szukających kapeli weselnej grającej na żywo proponuję Sochaczewski zespół SIÓDME NIEBO ,muzyka wyłącznie na żywo przez całą noc,skład 7 osobowy,bardzo szeroki repertuar -klawisze-wokalista-akordeon-wokalista-wodzirej-gitara-bas(trąbka)-perkusja akustyczna-saksofon(klarnet)-wokalistka
zapraszam na naszą stronę www.siodme7niebo.plzainteresowanych zapraszamy na próby zespołu
pozdrawiamy-zespół Siódme Niebo

(2013/07/12 18:00)
Atrybuty dobrego zespołu, 1 ten zespół czyli repertuar wyszlifowany na blachę , musisz jeszcze tylko zapytać albo zaznaczyć w umowie że wódka na stole nie stoi i masz świetny zespół

(2013/07/12 23:03)
Jeszcze taka mała dygresja do subary. Może być dobry zespół, niekoniecznie grający na żywo ale potrafiacy fajnie poprowadzić imprezę i wtedy wiadomo to są  zespoły dla mniej wymagającego klienta za niższą cenę niż podałaś.

(2013/07/12 23:14)
Na wesele polecę zespół flores http://www.zespol-flores.pl/ 

(2013/08/13 12:24)
polecam (http://www.zespol-flores.pl/)

(2013/08/13 12:27)
znam fajny zespół PROGRESS, gra czterech młodych chłopaków.  Dobrze potrafią bawić młodych i starszych. Robią świetną biesiadę za stołami. Graja kilka marszy na powitanie. Najważniejsze, że grają na żywo. Świetnie prowadzą oczepiny i zabawy( oczywiście można sobie wybrać jakie). 

(2013/08/13 21:54)
Konrad a to twój ten zespół?

Młodzi powinni sami wybrać sobie zespół bez opinii forumowiczów, wg. własnej oceny,bezsensem jest o pisaniu  że jakiś zespół gra na żywo coś tam coś tam jak wiadomo że takie zespoły cenią się dwa razy drożej i nie każdy ma taki zespoł ochotę brać. A jak powiedział jeden znany muzyk z znanego Sochaczewskiego zespołu" Jak ich nie stać na dobry zespół to niech nie robią wesela"
 Zrobią wesele ale wezmą tańszy zespół  nie grający całkiem na żywo, a ten kolega niech się dalej ośmiesza na antenie TV

(2013/08/14 17:39)
Zdecydowanie polecam zespół Make me feel..... Zespół ten tworzą ludzie, którzy kochają to, co robią i to widać.

(2013/08/16 22:08)
Ja polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!

NAUGHTY BY NATURE , DIRTY OF BASTARD , WU TANG CLAN , MASTA KILLA , SNOOP DOOG , GROUP HOME , JUNIOR MAFIA , CAPONE N NOREAGA , METHOD MAN , 

(2013/08/16 23:46)
 www.drugitydzien.com; www.exellband.pl; www.terytoria.pl;www.milky-way.com.pl

Z tym Milky Way i dobrym graniem to chyba przegięcie. Niektórzy grają dobrze w zespole, ale niech wam do głowy nie przyjdzie zamówić u nich pianobar do obiadu. Klawisze - tragedia. I wyglądać też mogliby lepiej...

(2014/11/24 01:38)
A oni nie grają z podkładów? Chyba tak! To może taniej wynająć dj i np. sax plus wokal. Po co Wam słupy udające granie?

(2014/11/24 01:42)
ja mogę tylko polecić dj'a- macieja wilkanowskiego.

(2014/11/24 14:37)
Zapraszam na nasz kanał na YouTube: www.youtube.com/ericjedrzejczak/videos Bezpośredni kontakt: tel. 696-776-100, mail: makemefeel@onet.pl Oficjalna strona zespołu: www.makemefeel.pl Instagram: www.instagram.com/zespolmakemefeel Fanpage na Facebook'u: www.facebook.com/makemefeel

(2019/04/30 12:58)