Zespół weselny - pomocy

/ 25 odpowiedzi
Witam. Poszukuje zespołu weselnego na moją uroczystość. Zastanawiam się nad zespołem pędzące jaguary oraz zespołem remedium. Czy mogli byście wyrazić swoje opinie na ich temat lub zaproponować swoje propozycję. Poszukuje również dobrego kamerzysty i fotografa:)
Dziękuję za odpowiedz. Pozdrawiam.
o losie... było już tyle wątków na ten temat, a teraz dochodzi kolejny. Niebawem będą mazowieckie targi ślubne, to tam się możesz rozejrzeć. Musisz brac pod uwagę, że większośc wpisów które się tu pojawią (pod zakładanymi pewnie na tą potrzebę kontami)to będzie autopromocja lokalnych zespołów, fotografów i kamerzystów a tylko nieliczni wyrażą swoją opinię by dać Ci jakieś odniesienie, bez ukrytego interesu. 
Ja się hajtałem w tym roku. Kamerzystą był u mnie filmedia studio, a fotografem artmagazine.
Wybierałem bardzo starannie i z pełną szczerością polecam. Nie mniej jednak, wartym polecenia jest także fotostefek. O reszcie nie mogę się wypowiadać.
Natomiast Exell, który u mnie grał jest klasą samą w sobie. tu nic nie muszę dopowiadać. jakby co, mają funpage na FB.

(2013/12/04 11:18)
A kiedy dokładnie masz to wesele i w jakiej sali?

(2013/12/04 11:52)

filmmedia nie znam ale artmagazine też polecam. widziałem efekty ich pracy i zawsze były fajne.

Na moim weselu nagrywała i pstrykała firma ze Skierniewic - Studio Foto-wideo "Styl", tel. 696 024 722, lub 696 024 721

Ja nie lubię oglądać filmów z wesela, ale z mojego mi się podoba. Jest bardzo dobrze zmontowany, nie ma dłużyzn, ciekawe wstawki porobione. Naprawdę ich polecam.

(2013/12/04 11:58)
http://www.equator.net.pl/zespol.html

Polecam. Podczas wesela (w Sochaczewie), na którym grali rozdali wszystkie wizytówki. Są z Kujaw, zero problemów z dojazdem. Potrafią zagrać wszystko (w tym biesiadę), a przy tym nie są "przaśni".

(2013/12/04 18:37)
Jeśli zależy Ci na profesjonalnym zespole, który umie zabawić Młodych i gości, a nie pajacować jak pewne "kocury" ;)  to tylko i wyłącznie Bick Black z Iłowa. Reszta nie dorasta im do pięt.

(2013/12/05 05:33)
Toledo, Black&white, fantastic i rejs to najlepsze zespoły na naszym terenie.

(2013/12/05 13:06)
Tiaaaa..... tak jak mówiłem. Już pojawiają się "najlepsze zespoły" albo taki któremu "reszta nie dorasta do pięt"...

jak to dobrze dla założyciela wątku, że pojawiły się wyrocznie, które widziały występy już na prawdę wszystkich kapel i oceniają w ten sposób... eeeh Socho....

(2013/12/05 18:51)
A dlaczego ma być najlepszy? Zespół wg. zasobności portfela pana młodego. Jeśli cena pasuje, zespół potrafi zagrać i poprowadzić imprezę to w czym problem?

(2013/12/06 08:24)
Witam,u mnie na weselu grał zespół KingsBand z Płocka. 5 chłopaków, 1 dziewczyna naprawdę fajnie zabawiali gości i ludzie mieli bardzo pozytywne opinie. Polecam serdecznie
Co do fotografa i kamerzysty to ProfX z Sochaczewa dokłądnie z Malesina, są najlepsi i mogę polecić w 100%

(2013/12/06 14:14)
@Bumblebee, nazywasz innych wyroczniami, a sam wynosisz na piedestał Exell :D
Byłem na dwóch weselach gdzie grali.... Technicznie są na prawdę w porządku. Niestety ich ambitne wykonania nie zadowoliły gości... Poza tym długie przerwy, "przesiadujący frontmani" - niestety minusy przysłoniły jednego plusa...

(2013/12/11 00:46)
No właśnie nie wynoszę... wypowiedziałem się dość lakonicznie, wyrażając swoje zdanie. Jeśli zainteresowany będzie chciał to sam ich znajdzie. Ps. tematem wątku nie są opinie o exellu tylko polecanie z doświadczenia zespołów weselnych ;]Sience b**ch! ;)

(2013/12/11 13:01)
"Pędzące jaguary" grali u mnie na studniówce ładnych parę lat temu, nie wspominam ich za dobrze.
Remedium nie znam

(2013/12/20 19:07)

x
zespół Terytoria - stawka wysoka, ale nie o to chodzi - chciałabym wiedzieć jak bawiliście się na imprezach gdzie grał ten zespół ?  Jak bawili gości (czy np. na weselu grają przy stołach)?  Czy grają np disco-polo czy tylko taki bardziej ambitny repertuar ? 
Będę wdzięczna za wszelkie informacje

(2014/01/05 21:54)
Ale co cie obchodzi jaki repertuar grał zespół na jakimś innym weselu, nie raz na takiej imprezie bawiłem i jak znam życie  to większość zespołów dopasuje repertuar do gości, w końcu to dla nich wynajmujesz zespół. Jeśli weźmiesz typowy zespół discopolo to wiadomo ale każdy szanujący się zespół weselny posiada w repertuarze kilka tysięcy utworów  i dopasuje repertuar odpowiednio.

(2014/01/05 22:30)
Ja polecam zespół Toledo byłam na kilku imprezach gdzie fajnie grali.I wiem z dobrego źródła że nie są aż tacy drodzy w porównaniu do innych jak się wydaje.

(2014/01/29 22:23)
polecam Laskowski Band,Sabat,Equator

(2014/01/29 23:09)
Witam. Poszukuje zespołu weselnego na moją uroczystość. Zastanawiam się nad zespołem pędzące jaguary oraz zespołem remedium. Czy mogli byście wyrazić swoje opinie na ich temat lub zaproponować swoje propozycję. Poszukuje również dobrego kamerzysty i fotografa:)
Dziękuję za odpowiedz. Pozdrawiam.

Ale dlaczego tyle dramatyzmu w tytule postu? Pomocy!!, czy to wesele jest za tydzień czy co, czy aż tak trudno znaleźć dobry zespół iż trzeba posiłkować się opiniami na forum?
 A może to kryptoreklama jakiegoś zespołu , bo widzę że wszyscy po kolei się reklamują? Bierz pierwszy z brzegu w końcu co to za różnica!!!

(2014/01/30 09:11)

Posłuchaj sobie zespołu DANCE4EVER co prawda drodzy ale warto,grali u nas i sprawdzili się oto ich strona www.zespoldance4ever.pl

(2014/01/31 08:48)
Witam
Polecam zespół "KOD" z Sochaczewa. Młodzi muzycy,którzy mają obycie ze sceną. Nie raz słuchałem ich na żywo m.in. na imprezach w Domu Bawarskim.
Jedyny kontakt jaki posiadam to numer telefonu: 883-988-496

(2014/02/24 18:43)

Ty nigdy nie byłeś na jakiejś imprezie gdzie grała kapela?

jak byłeś i słyszałeś to bierz to co widziałęś i słyszałeś bo każdy ma inny gust  i możemy tak w kółko doradzać ...

(2014/02/26 20:56)
To co mogłem wziąłem, z tego co wiem można się zawsze skontaktować i posłuchać ich na próbie. Mają klawiszowca-trębacza, klawiszowca-gitarzystę - pogrywa też na saksofonie, klawiszowca-wokalistę i wokalistkę co naprawdę nieźle śpiewa i sam byłem w szoku jak Ją usłyszałem.Repertuar mają od lat 60 po nowości i hity 2014, grają również biesiadę. Potrafią bawić ludzi przy stołach jak i na parkiecie. Wtedy to był chyba jedyny kontakt z nimi teraz może mają i stronę czy nagrania, ale przeglądają google nic nie znalazłem. Wiem że działają nadal i chyba mają kilka wolnych terminów jeszcze w tym roku.
Pozdrawiam

(2014/03/01 20:52)
Tytuł wątku: "Zespół weselny Pomocy"- słyszeliście o takim zespole, skąd oni go wytrzasnęli?
 Raczej to nie jest zespół z Sochaczewa :))

(2014/03/02 10:40)
 Marketing zupełnie jak na jarmarku w Wyszogrodzie:
 Facet sprzedaje króliki, podchodzi klient- Panie to są miniaturki? Ło panie  malutkie  jak myszki!!!:))
 drugi klient: Czy te króle duże rosną? Ło panie takie jak świnie !!!!:)))
 Czyli wszystko w jednym, a jak znam życie jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego!:)

(2014/03/02 10:45)