ZGUBIONO PORTFEL 27 stycznia 2014 roku

/ 7 odpowiedzi
Dziś popołudniu w okolicy ul.Staszica lub ul.Kochanowskiego zgubiono portfel, w którym znajdował się dowód rejestracyjny samochodu oraz pieniądze. Uczciwego znalazcę proszę o kontakt pod nr tel.: 501625264
Nie chcę Cię martwić, ale pewnie nie masz szans na odzyskanie. Mi 17.01. w Konarach zginął portfel z kasą, dowodem osobistym, dow. rejestr kartami i niestety "uczciwy" zapewne wziął pieniądze, a resztę rzucił w pole. Najlepsze z tego wszystkiego że rozpoznałabym gości który go wziął, ale niestety nie mam dowodów bo sklep nie nagrywa z monitoringu.Może do Ciebie uśmiechnie się szczęście, ja straciłam wszystko!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(2014/01/28 08:29)
Niestety, prawdopodobnie masz rację, chociaż zdarzają się jeszcze uczciwi ludzie. Pozostaje więc nikła nadzieja (i pomimo, że - jak mówi stare porzekadło - Nadzieja jest matką głupich, to z pewnością, jak każda matka dba ona o swoje dzieci).

(2014/01/28 14:29)

KAT
............. jak każda matka dba ona o swoje dzieci.

labro powinienes podpisac swoj post - Kasia z Sosnowca

(2014/01/28 14:53)
Człowiek, który znalazł zgubiony portfel odesłał dowód rejestracyjny pojazdu, zapominając o dołożeniu do koperty pieniędzy, które się w nim znajdowały.W zasadzie powinienem mu chyba podziękować, nie tyle za dokument, ile za dołączenie licznych śladów, po których policja będzie go mogła odnaleźć i zidentyfikować jeśli nie zdecyduje się na odesłanie pozostałej zawartości portfela.

(2014/01/29 17:47)

KAT
zarty sobie robisz?
naogladales sie glupkowatych filmow kryminalnych i myslisz ze ktos z policj
bedezie przeprowadzal jakies badania.
Masz dokumety to podziekuj i nastepnym razem ,,pitra,, bardziej pilnuj.

(2014/01/29 19:08)
KAT,Za co według Ciebie mam dziękować złodziejowi?Ach, rzeczywiście, pewnie za to, że okazał się tak wspaniałomyślny, iż postanowił odesłać dowód rejestracyjny. Szkoda tylko, że złodziej zapomniał o reszcie zawartości portfela.Zastanów się co piszesz i kogo popierasz.Natomiast jeśli chodzi o "badania" przez policję, to pozwól proszę, że nie podzielę się z Tobą pewnymi faktami i będę miał własne zdanie na ten temat.

(2014/01/29 19:40)
chyba nie ma się o co kłócić...

jakby nie było strata jest... finansowa - ale skoro dokumenty wróciły to na prawdę dużo... 

moim skromnym zdaniem znalazca nie jest złodziejem - inaczej nie odsyłałby Ci nic.

(2014/01/30 13:56)