Ziemia Sochaczewska z 28 X 2014

/ 13 odpowiedzi
Polecam ciekawą lekturę, w Ziemi Sochaczewskiej - wywiad z ludzmi z DPS-  jak dla mnie to tekst z rodzaju "nie do wiary "   A swoją drogą - tak się odsłonić - odważni ludzie, albo głupi !? 
A więc jednak - walka burmistrza z wicestarostą o stołki w starostwie dla własnych klik trwa. Dodajmy WALKA O STOŁKI W STAROSTWIE ZA MIEJSKIE PIENIĄDZE I W MIEJSKIEJ GAZECIE!   Typowa polska kampania wyborcza. Przy okazji temat zastępczy (coraz częstsze występowanie w artykułach nazwiska Ciury pokazuje wreszcie po co tą całą aferę wywołano), który ODWRACA UWAGĘ MIESZKAŃCÓW MIASTA OD MERYTORYCZNEJ DYSKUSJI O PRZYSZŁOŚCI MIASTA. Odgrzewany kotlet wyborczy, bo Szpital i Staszica swego czasu spalono na medialnej patelni już ze wszystkich stron. Tyle, że ja tego kotleta mam już dosyć, tak jak oby kopiących się pod stołem Panów i ich klik zagrzewających sprawę na tym forum. Mam dosyć również tego miejskiego szmatławca, który jak panienka na ulicy od miejskiego sponsora (ile w tym roku wyniosła dotacja?) przyjmie każdy temat. Żal mi pensjonariuszy i zwykłych pracowników (nie zamieszanych w kliki, bo przecież gdyby nie wierni towarzysze z obu partii działający w DPS afery by nie było), którym życzę by mogli wreszcie spokojnie żyć i pracować.

OBU PANOM I ICH KLIKOM ZA NIECO PONAD DWA TYGODNIE POKAŻĘ CZERWONĄ KARTKĘ. TYM BARDZIEJ, ŻE W TYM ROKU MAM Z KOGO WYBIERAĆ. CHCĘ BY WŁADZE MIASTA ZAJĘŁY SIĘ CODZIENNYMI PROBLEMAMI 40 TYSIĘCY SWOICH MIESZKAŃCÓW, A NIE MAŁYMI WOJENKAMI O POWIATOWE STOŁKI I PLACÓWKAMI, W KTÓRYCH OBSADZA SIĘ SWOICH POPLECZNIKÓW.

NAMAWIAM PAŃSTWA DO PÓJŚCIA W MOJE ŚLADY. SKOŃCZMY Z TYM CO JEST, BO TAK DALEJ BYĆ NIE MOŻE!

(2014/10/28 11:49)
Zgadzam się z przedmówcą Osiecki i powiat tak reprezentowany , nic dobrego nie wróży na następne cztery lata . Będziemy drożej żyć , drożej płacić za wszelkie media zależne od miasta , a Osiecki będzie się śmiał bo jemu miasto wisi, jako mieszkańcowi Nowej Suchej . Tam woda to podobno 2,80 za m3. I o czym tu rozmawiać.

(2014/10/28 12:08)
ten wątek dotyczy raczej DPS a nie wody.  I co na burmstrz do tego artykułu ludzie czy wam nienawiść przysłania oczy ...?

(2014/10/28 12:15)
O DPSie to najlepiej może powiedzieć Osiecki , przecież to On odpowiadał za ten Dom . Pracował z tymi samymi ludźmi , przecinał wstęgo z tymi samymi , i jadł na poczęstunkach z tymi samymi . 
Jeśli nie widział i nie wiedział to jest słabeuszem , nienadającym się do nadzorowania , a tym samym kierowania .

Dlatego go odwołamy . Słabeuszom miasto mówi do widzenia.

(2014/10/28 12:54)
ares11 - właśnie dlatego dajecie ludziom papkę w postaci DPS, mając nadzieję, że nikt tego nie skojarzy z burmistrzem. Genialna - wydawałoby się - strategia, obmyślona za biurkiem przy ul. 1-go maja w Sochaczewie, nakręcona przez ludzi pokroju Bidona i spółki! I to przez wiele miesięcy działało. Ale za długo ten kotlet smażycie i każdy kto logicznie myśli i potrafi zestawiać ze sobą fakty od co najmniej miesiąca wie, o co w tym wszystkim chodzi i kto za tym stoi. Zresztą niedawno program Jaworowicz (za ostra była ta agitka) i wywiad Szostaka (trafne, trzeba przyznać, pytania redaktorka) to nam potwierdziły. A wy uwierzyć nie możecie, że skończyło się i ciemna masa Was przejrzała. Na dodatek Bidon nie przygotował zapewne żadnej innej strategii, myśląc że w aferze DPS paliwa wystarczy do wyborów, a potem czort z nim. Nie, ja sobie wypraszam, żeby mnie traktować jak ciemną masę, czuję się przez Was wykorzystany i ładowany przez całą kadencję w balona kolejnymi aferami ze starostwem w tle. Ares11 - wymyśl coś nowego, bo na DPS-ie do żłoba w następnej kadencji nie trafisz!

Nawiasem mówiąc - staruszków jest mi żal, ale dlatego, że zamiast spokojnej starości, dożyli cyrku, w którym traktujecie ich jak marionetki. Dodatkowo żal mi niektórych pracowników, tzn. tych którzy nie są ani Waszym ani Waszych adwersarzy desantem na tę placówkę. Bo przecież DPS, jak każda placówka publiczna, to synekura polityczna dla żołnierzyków z partii, nieprawdaż?

(2014/10/28 13:30)
W Nowej Suchej Osiecki próbował zagrać zgraną kartą kandydatury Chodakowskiego na wójta,ale chłop sam się zreflektował i wycofał.Czyżby mieli zbyt tanią wodę?

(2014/10/28 13:38)
Ustępujący Burmistrz dla mnie jako wyborcy właśnie sam się zdeklasował. Bo po pierwsze zastąpił debatę o stanie finansów miasta, jego problemów takich jak stan dróg miejskich. Dyskusją o DPS, którym już zajmuje się prokuratura i Policja. A ja się pytam, gdzie był jak pełnił funkcje Wicestarosty ? Dlaczego tak mało uwagi poświęcił w tej kampanii sprawom miasta i jego mieszkańców ? A to są realne problemy miasta, a nie zastępcze.

(2014/10/28 15:19)
Jago.. wyślij to zdjęcie na World Press Photo... tam myśle docenią ... 

(2014/10/28 18:22)
alekg
z całym szacunkiem ale Ty chyba usunięty jesteś !?ludzi z takim problemem  to nalezy omijać kołem. 

(2014/10/28 21:09)
Rêves!
Ale jeśli chcesz, to omijaj - cała przyjemność będzie po mojej stronie!

(2014/10/28 23:09)
ciekawy artykuł .

(2014/10/29 09:45)
Bardzo! Szczególnie ten pasus o uczynnym policjancie i oficerach służb specjalnych. Chyba wpadnę dzisiaj na komendę i pogadam z chłopakami, może mi też zupełnie bezinteresownie podpowiedzą jak podejść kogoś z miasta lub powiatu. Tak bez protokołu, jedynie z czystej uczynności - w końcu to uczynne chłopaki.
CWKS gdzieś pisał o układzie - zaczynam w niego coraz bardziej wierzyć, mając takie ciekawe relacje w miejskiej gazecie... A może mnie też już jakiś uczynny chłopak prześwietla? Tak bez protokołu, jedynie z czystej uczynności?

(2014/10/29 09:58)

(2014/10/29 10:39)