Ziobrowa ustawa o SN zawieszona

/ 11 odpowiedzi
Kochani pogratulujmy sobie dzisiaj. Nasze ptrotesty przed Sądem Rejonowym w Sochaczewie a także wyjazdy co niektórych do Warszawy w obronie I Prezes SN przyniosły efekty. Trybunał Sprawiedliwości UE zawiesił przepisy ustawy dyskryminujące sędziów ze wzgledu na wiek i polecił przywrócenie ich do pracy w SN. Bez naszej niezgody na niszczenie trójpodziału władz nie byłoby tego wyroku. Jest takie powiedzenie wyczerp wszystkie możliwości zanim się sam wyczerpisz. Mamy pierwsze zwycięstwo. To bardzo ważne. Mam nadzieję, że odniesiemy podobne w niedzielę, że nie oddamy Sejmików, że obronimy demokrację.
Brawo My, brawo Wy!!!

(2018/10/19 22:59)
Kolejny debil, d Demokracja jest wasza? W takim razie
Polska jest nasza i wypad pierekincu!!!

(2018/10/25 14:16)
Jednym z przejawow "nowej" demokracji ludowej (a'la kaczystan) jest to, ze klamca nie wstydzi sie swojego klamstwa, ignorant swojej niewiedzy, a cham swojego chamstwa. Wrecz uwazaja to za cnoty.

(2018/10/25 15:46)
Dobry Wojak Szwejk-jak jest bordel nierentowny to się dziewczynki wymienia a nie łóżka przestawia

(2018/10/27 09:32)
@robroy
No i nasz ulubiony Szwejk ma rację, Ale jak bordello-papa uzurpator wymienidziewczynki na jakieś maszkarony (bo ma taki gust), w dodatku nie znające się na profesji, to co wtedy?

(2018/10/28 20:41)
A i na domiar złego dodam jeszcze, że jest to jedyny tego rodzaju lokal w mieście, więc innej ALTERNATYWY nie ma.

(2018/10/29 12:50)
Alternatywy 4 jest

(2018/10/29 16:30)
@robroy, ale tam:
nad wszystkim czuwa gospodarz domu,
nie da on krzywdy zrobić nikomu,
zawsze pomoże o każdej porze,
Ooooooo mój Boże.

Prawdziwy Anioł, a niebordello-papa uzurpator :)

(2018/10/29 19:06)
Porównanie Prof. Gersdorf do panienki z burdeleu, no nie ma już żadnej odpowiedzialności za słowa.
Polecam film "Wyrok w Norymberdze". Ja do tej pory nie mogłam pojąć jak Hitler mógł zawładnąć wykształconymi Niemcami, nie mówiąc o prostym ludzie. Teraz już wiem. Propaganda. Odczłowieczyć. I taki stary pierdziel, nie znający życia tak niszczy ludzi bez zmrużenia oka.

(2018/10/29 20:58)
@metasekwoja
Wyciągasz "w-maliny-idące" wnioski. Wyglada na to, że cała ta "reforma" Ziobry lokuje się poziomem absurdu gdzieś pomiędzy komizmem Szwejka, a karykaturalnością rodem z Barei. Inaczej do tego "prawniczego" dzieła podejść się nie da.
Nie o poniżanie prof. Gersdorf tu chodzi, aczkolwiek i jej czasami zdarza się palnąć głupotę podlegającą krytyce (woda na młyn karnoidów ;) ). Cóż, nikt nie jest doskonały :)

(2018/10/30 16:19)
No wytrzymać taki zmasowany atak to trzeba bardzo silnym. Jednego dnia się walczy, bo wiadomo że jest o co walczyć, a innego dnia chce się odpuścić i nareszcie odpocząć.

(2018/10/30 19:29)

Sochaczew wiadomości - TOP5