Zirgu co ty na to chodzi o ulicę Staszica

/ 15 odpowiedzi
Dotarły do mnie nowe informacje dotyczące remontu ulicy Staszica. Podobno powiat chce tylko wykonać cienką wylewkę , a nie ruszać pozostałych mediów ( chodzi mi o kanalizację i elektrykę). Czyli jeżeli byłaby to prawda to w/g mnie zwykłe oszustwo i tym tematem powinien bezpośrednio zająć się Pan wojewoda.Czy Pan Panie Zirgu mógłby temu zaprzeczyć, oraz podać kiedy ten remont  tej ulicy się zacznie . Tylko o konkrety proszę , bo takie  prośby z Pana postów wyczytuję.
Zirgu odpowiada tylko na wygodne pytania, lub podejmuje dyskusje które bronią decyzję obecnej władzy.Nie oczekuj niczego co by Cię zadowoliło.

(2015/03/13 20:50)
Nie otrzymasz prostej odpowiedzi tylko kolejny zmanipulowany bełkot,ewentualnie "wklejkę" odnośnika linku do gazety Z.S.W tym przypadku brak danych liczbowych czy wykresów,które mógłby dowolnie dla swoich potrzeby interpretować.

(2015/03/14 09:46)
@stawki12 to chyba odpowiedż na twoje pytanie zaczerpnięta z wpisu Zigru pod innym wątkiem cyt:"Nie mam w zwyczaju komentować WSZYSTKICH wypowiedzi, a w szczególności tych, które sprowadzają się do „bezmyślnego bicia piany” (vide: wątek na forum dot. drogi Staszica)". Chyba musi ci wystarczyć.

(2015/03/14 10:38)
Ta miejska władza nic nie umie, wyssą z tego miasta wszystkie życiodajne siły, tych którym jeszcze coś się chciało obsrają, miasto zadłużą i takie ogołocone i zacofane pozostawią. Oto świat pisków i ich popleczników, słowem nędza i rozpacz. 

(2015/03/14 12:49)
Dotarły do mnie nowe informacje dotyczące remontu ulicy Staszica. Podobno powiat chce tylko wykonać cienką wylewkę , a nie ruszać pozostałych mediów ( chodzi mi o kanalizację i elektrykę). Czyli jeżeli byłaby to prawda to w/g mnie zwykłe oszustwo i tym tematem powinien bezpośrednio zająć się Pan wojewoda.Czy Pan Panie Zirgu mógłby temu zaprzeczyć, oraz podać kiedy ten remont  tej ulicy się zacznie . Tylko o konkrety proszę , bo takie  prośby z Pana postów wyczytuję.

stawik12A do mnie dotarły jeszcze nowsze informacje dotyczące remontu ulicy Staszica. Podobno powiat chce tylko pomalować drogę farbą olejną na czarno, a chodnik maznąć na szaro. Pewnie korzystamy z "tych samych źródeł informacji" ;):)

(2015/03/14 15:51)
Zirgu 
Poczekamy zobaczymy i nie tylko z ulicą ale również z parkingiem przy szpitalu . Już tylko 14 dni na usunięcie szlabanu , wtedy okaże się jakie masz informacje i czy w swoich postach mówisz prawdę, czy manipulujesz informacjami i przekazami.

(2015/03/14 21:28)
Całkiem możliwe, że z przed szpitalnego parkingu zniknie szlaban i firma która wzięła go pod swoje skrzydła, ciekawe czy ta sama firma nie obejmie w zamian głośniej miejskiej inwestycji przed wyborczej obecnego panującego, czyli parkingu obok PKP i tam nie zacznie zarabiać pewnie więcej.

(2015/03/14 21:40)

RotorTa miejska władza nic nie umie, wyssą z tego miasta wszystkie życiodajne siły, tych którym jeszcze coś się chciało obsrają, miasto zadłużą i takie ogołocone i zacofane pozostawią. Oto świat pisków i ich popleczników, słowem nędza i rozpacz
A pozostałych zwolnią pod pozorem reorganizacji , lub braku pieniędzy, takiego dziadostwo to jeszcze w tym mieście nie było .

(2015/03/14 22:47)
@stawki i masz odpowież Zigru2.Stać go było jedynie na złośliwość.A jest taki merytoryczny.

(2015/03/16 08:18)
sluchajcie warto kopiowac sobie informacje ktore wypisuja wlodarze w sieci :)
ja do tej pory mam wypowiec jednego burminia ktory stwierdzil ze zaoszczedzil pare baniek na czarna godzine ...... tak sie zarzadza miastem! zamiast wydawac na remonty to sie ... oszczedza ... jedynie po to zeby mozna bylo potem wziac 25 baniek kredytu bo nie budzet nie spina .. to juz nawet nie jest smieszne...

(2015/03/16 15:37)
wypowiec jednego burminia ktory stwierdzil ze zaoszczedzil pare baniek na czarna godzine 
Ty się dopiero urodziłeś? Przecież wiadomo że koryta są po to by z nich żreć ile się da, a nawet i więcej :)

(2015/03/16 15:50)
Każda rzecz ma swoje przeznaczenie koryto również ........, poprzednia ekipa w starostwie żarła ze swojego równo, efekt jest taki, że wyprowadzili wszystko  a jak brakowało to kombinowali więcej i teraz z pustej kasy w zasadzie trzeba będzie oddawać. Nie dotarło do mnie jakoś, że miasto "żarło", kradło i wyłudzało nie swoje. 

Tara

(2015/03/16 20:40)
Nie zgłębiasz wszystkiego , a może nie pojmujesz sedna?

(2015/03/16 21:06)
@Tara
"że wyprowadzili wszystko  a jak brakowało to kombinowali więcej i teraz z pustej kasy w zasadzie trzeba będzie oddawać"A konkretnie, co wprowadzili? Na czym polega pusta kasa powiatu i na jakiej podstawie stwierdzasz, że jest pusta? Masz pojęcie o czym piszesz,czy tylko piszesz bo Ci do głowy coś przyszło?

(2015/03/16 21:59)
 No takie rzucanie na oślep że wszędzie w około banda oszustów i złodziei nie jest raczej domeną człowieka myślacego. Takie adhd wśród dorosłych to  też jakiś objaw, nie pytałem jeszcze czy groźny ale wśród wielu osobników tego forum widać symptomy tej choroby. Rozpoczyna się wiosna i rozpoczynają się inwestycje, widziałem początki prac w  kilku miejscach. Niestety jak ktoś siedzi cały dzień przed kompem i tylko narzeka że w tym mieście nic się nie robi to w jaki niby sposób miałby to zauważyć?

(2015/03/17 15:22)