zirgu2 co masz do powiedzenia odnośnie ul. Staszica

/ 25 odpowiedzi
Panie Zirgu2 co Pan Nam powie odnośnie budowy ul. Staszica . Podobno a w/g Ziemi Sochaczewskiej na pewno remont tej ulicy nie odbędzie się szybciej niż w miesiącu maju . Jeżeli coś Wam stanie na przeszkodzie i nie ukończycie tego remontu , , to trzeba będzie zwracać ,kasę ( chyba ,że wybory wygrają Pisiorki, ale jak na razie to nie macie szans). To jedno . A drugie to Pana informacje co do parkingu przy szpitalu , były kłamliwe . Parking jest i będzie przez następne 5 lat . I co Pan na to? Czy Pan tak zawsze kłamie ja z parkingiem przy szpitalu?
On Ci nic nie odpowie , bo już kłamać nie chce.

(2015/03/31 21:40)
Jak donosi portal sochaczew.pl są juz namierzeni pierwsi winni opóźnienia prac na ul.Staszica.Otórz są to ..... słupy :)))) ("Czy słupy opóźnią remont Staszica"). Aż strach pomyśleć ileż to "opóźniaczy" tkwi jeszcze po drodze, pod ziemią, na lądzie i w powietrzu ;).
Tyle lat przygotowań, a tu wredne słupy wyrosły ni z tego, ni z owego.

(2015/04/02 16:02)
Mamy rok 2015, natomiast już w 2009 roku na spotkania w Urzędzie Miejskim z mieszkańcami z ulicy Staszica przychodził ówczesny wicestarosta Piotr Osiecki i popisywał się krytycznymi uwagami pod adresem burmistrza. Zarzucał miastu opieszałość związaną z ułożeniem nowego wodociągu i innych mediów, co jego zdaniem blokowało powiat w wykonaniu remontu ulicy Staszica. Od 2010 roku burmistrz Osiecki mógł sam się tym zająć, a tu okazuje się, że powiat już prawie gotowy, pozyskał dotację w wysokości 3 mln zł, a miasto dopiero na ostatniej sesji uchwaliło pieniądze na oświetlenie. Teraz okazuje się, że Energetyka jeszcze nie ogłosiła przetargu na ułożenie nowej sieci elektroenergetycznej w ulicy. Natomiast terminy "schetynówek" są sztywne. Jeszcze trochę i będzie nerwowo. 
Oby nie było powtórki: http://www.sochaczewianin.pl/index.php?nazwa=dane_aktualnosci&id_ak=16518

(2015/04/02 20:25)
Panowie! Uważajcie, bo powyłamujecie sobie kciuki od ich zaciskania za porażkę przy remoncie ul. Staszica! Do końca roku jeszcze wiele miesięcy, więc nie otwierajcie jeszcze szampanów! :-);-)

(2015/04/03 08:58)
Zirgu2, fachowcy z PZD działają sprawnie. Właśnie rozstrzygnęli przetarg i wyłonili wykonawcę. Natomiast pseudopolitycy puszą się, gadają od paru lat i co wychodzi z tego gadania? Najpierw przeciąganie finansowej liny pomiędzy miastem a powiatem, teraz znowu słupy. Propagandyści opłacani z pieniędzy publicznych mają o czym pisać i mówić.
Panie Zirgu2, proszę zostawić kota w spokoju, niech i on poczuje czar zbliżających się Świąt. Niech Pan pomyśli pozytywnie, że krytyka może być konstruktywna. Szampana otworzymy jak zrobicie drogę.

(2015/04/03 09:48)
Będzie droga w terminie - stawiam szampana. Nie zapomnijcie mi o tym przypomnieć :)

(2015/04/03 11:25)
Problem polega na tym,że nie podano wiążącego terminu zakończenia.Termin rozpoczęcia też si ciągle zmienia.Szampana będziesz mógł stawiać lub nie wedle uznania.

(2015/04/04 09:02)

@Plastek

Ostateczny termin, o ile kojarzę, jest określony sposobem finansowania z projektu "schetynówek" i inwestycja musi się skończyć przed końcem roku. Pewnie wiadomo z kosztorysu ile czasu może trwać od momentu "pierwszego wbicia szpadla". Ważne, kiedy wystartuje, a start niestety się oddala. Stąd moja "odważna" deklaracja - ryzyko z dnia na dzień maleje ;). Ale jak się uda to mogę ponieść koszt inwestycji w napój alkoholowy z bąbelkami, a co mi tam:) W końcu też jeżdżę tą ulicą.

(2015/04/05 23:13)
stawik12

Panie Zirgu2 co Pan Nam powie odnośnie budowy ul. Staszica . Podobno a w/g Ziemi Sochaczewskiej na pewno remont tej ulicy nie odbędzie się szybciej niż w miesiącu maju . Jeżeli coś Wam stanie na przeszkodzie i nie ukończycie tego remontu , , to trzeba będzie zwracać ,kasę ( chyba ,że wybory wygrają Pisiorki, ale jak na razie to nie macie szans). To jedno . A drugie to Pana informacje co do parkingu przy szpitalu , były kłamliwe . Parking jest i będzie przez następne 5 lat . I co Pan na to? Czy Pan tak zawsze kłamie ja z parkingiem przy szpitalu?

A jednak parking przy szpitalu bezpłatny... ;)
Link:
http://sochaczew24.info/sochaczew-szpitalny-parking-bez-oplat/201524033/

(2015/04/07 14:19)
Super. Teraz głupio co po nie którym. Jak nasz burmistrz coś obieca to dotrzyma! Brawo Panie Burmistrzu! I nie dziwie się ze Pan pod tym pseudonimem tutaj rozmawia z tymi przegranymi ludźmi. Trzymać tak dalej ich za uszy niech sie teraz nauczą ze dobrej władzy sie nie pluje w twarz.

(2015/04/07 15:01)
@Zirgu2 - a co to ma wspólnego z remontem Staszica. Racja fizyka, Kaśka butów nie ma :))))) 
To kiedy rozpoczną się prace i na kiedy jest wyznaczony termin zakończenia?Aaaaa i kiedy pierwszy remont? :)))))

(2015/04/07 16:57)
wbienkoPodpowiem co ma wspólnego - połącz fragment z blockquoteu na czerwono z moją odpowiedzią. Spróbuj, może coś zaświta.

(2015/04/07 18:00)

@Zirgu2 - Wynika z tego, że @stawik12 był niedoinformowany i nie ma zaufania do tego co mówisz, nie wspominając o tym, że nie darzycie się wzajemną sympatią - co widać, czytać i czuć. Fakt, w tej sprawie należą Ci się przeprosiny ze strony @stawika12.

No, ale wracając do rzeczy, jako osoba doskonale poinformowana, odpowiedzże wreszcie na pytanie: kiedy rozpoczną się prace na Staszica i na kiedy jest wyznaczony termin zakończenia, bo umieram z niecierpliwości? 

(2015/04/08 09:20)

@Zirgu2 - Wynika z tego, że @stawik12 był niedoinformowany i nie ma zaufania do tego co mówisz, nie wspominając o tym, że nie darzycie się wzajemną sympatią - co widać, czytać i czuć. Fakt, w tej sprawie należą Ci się przeprosiny ze strony @stawika12.

No, ale wracając do rzeczy, jako osoba doskonale poinformowana, odpowiedzże wreszcie na pytanie: kiedy rozpoczną się prace na Staszica i na kiedy jest wyznaczony termin zakończenia, bo umieram z niecierpliwości? 

wbienko

Brak wiedzy na jakiś temat nie oznacza, że można bezkarnie, bezczelnie i po chamsku zarzucać komuś kłamstwo, a następnie wyciągać z tego wniosek, że "zawsze kłamie". My również za sobą nie przepadamy, a do tak rynsztokowego poziomu się nie zbliżamy.

Co do ul. Staszica - nie wiem, więc nie zabieram głosu, aby nie wprowadzać nikogo w błąd.

Pozdrawiam.

(2015/04/08 09:52)
@Zirgu2Co do ul. Staszica - Nie wierzę, Ty nie wiesz? To kto ma wiedzieć? Inwestycja już powinna "dudnić", a tu nikt nic nie wie?W każdej sprawie municypalnej jesteś doskonale poinformowany, a w sprawie inwestycji 10-lecia, sztandarowego elementu tej kadencji nic nie wiesz?
Oj @Zirgu2, mam wrażenie, że całej prawdy to Ty tu nam chyba nie mówisz ;).

(2015/04/08 11:53)
@Zirgu2Co do ul. Staszica - Nie wierzę, Ty nie wiesz? To kto ma wiedzieć? Inwestycja już powinna "dudnić", a tu nikt nic nie wie?W każdej sprawie municypalnej jesteś doskonale poinformowany, a w sprawie inwestycji 10-lecia, sztandarowego elementu tej kadencji nic nie wiesz?
Oj @Zirgu2, mam wrażenie, że całej prawdy to Ty tu nam chyba nie mówisz ;).

A ja nie do końca jestem przekonany o czystość Twoich intencji. Przez ostatnich kilka lat zastój w sprawie ul. Staszica jakoś Ci nie przeszkadzał, a teraz kilkutygodniowy poślizg stanowi dla Ciebie problem. Aby nie przepadły środki inwestycja musi być zakończona do końca roku i tyle.

(2015/04/08 12:37)
@Zirgu2
"Przez ostatnich kilka lat zastój w sprawie ul. Staszica jakoś Ci nie przeszkadzał" - skąd ten wniosek? :)
Ja uważam tę inwestycję za bardzo ważną dla miasta. Trudno mi sobie wyobrazić paraliż komunikacyjny jaki ona wywoła (niestety nieuniknione koszty). Do tego dochodzi presja związana z otrzymaniem dotacji - dlatego bardzo ważny jest termin rozpoczęcia i zakończenia. 

(2015/04/08 16:03)
4 lata powiat naparzał się z miastem w sprawie ul. Staszica... wtedy były zresztą słuszne obawy o inwestycję. Teraz masz pełną zgodność i współpracą, i tylko na tym portalu powstało "grono życzliwych", którzy uważają, że "na pewno się nie uda". Więcej wiary! Do końca roku jest jest DUŻO czasu.

(2015/04/08 16:36)
@Zirgu2W tej Twojej opinii o "naparzniu" domyślnie winny oczywiście był tylko powiat :). Teraz jest synergia i flow, i co z tego wynika? Czas biegnie, pół roku minęło i okazało się, że słupy nagle przeszkadzają. W tej pełnej niebiańskiej zgodności, współpracy i wzajemnym zrozumieniu nie zapominajciem ze robota czeka. Tylko ktoś musi wiedzieć co robić, znac sie na robocie, jest tam taki???

(2015/04/08 22:07)
I znowu sobie interpretujesz wg własnego uznania... powiat naparzał się z miastem nie określa kto jest winny tylko stwierdza fakt.Słupy to jeden z kilku elementów przebudowy drogi i ostatni, który stwarza problem. Z tego co podają pozostałe elementy są już dograne (tego już nie widzisz). Uzbrój się w cierpliwość i tyle. Uwierz w prawo serii - miał był bezpłatny parking koło szpitala - jest, miał być otwarty parking koło Starostwa dla dojeżdżających - jest, więc i ul. Staszica mimo Twojego marudzenia będzie gotowa na czas.

(2015/04/08 22:59)

Jakoś jestem niewrażliwy na to nieustające pasmo sukcesów i nawet mi pomarudzic nie wolno. Jestem patriotą, a to nasz narodowy sport. Więc marudzę. A które elementy są już dograne nie widzę, bo nikt mnie o tym publicznie nie informuje - tak jak o terminie początku i końca inwestycji.
@Zirgu2 - a głos na plac zabaw oddałeś?

(2015/04/09 00:37)

SMA
Jak donosi portal sochaczew.pl są juz namierzeni pierwsi winni opóźnienia prac na ul.Staszica.Otórz są to ..... słupy :)))) ("Czy słupy opóźnią remont Staszica"). Aż strach pomyśleć ileż to "opóźniaczy" tkwi jeszcze po drodze, pod ziemią, na lądzie i w powietrzu ;).
Tyle lat przygotowań, a tu wredne słupy wyrosły ni z tego, ni z owego.

Szanowny Panie,rzecz jest poważna! Słyszałem, że te "słupy" to załatwiły nawet SKOK w Wołominie. Oj biada naszemu miastu, jeśli ten atak słupów się poszerzy o skok na kasę miasta. 

(2015/04/09 09:52)
Podobno nasi PiSowscy Notable miejscy ciepło tulili się do Skocznych kredytów które były w podSKOKach umarzane ciekawe czy to prawda?:) Zirgu2 czy załapałeś się na SKOczny kredycik? Popytaj kolegów PiSiorków kto ile i na jaki cel? 

A wracając do remontu... to trudno wymagać czegokolwiek od specjalistów inwestycji w mieście... niby na spotkaniach  są ale kompletnie nie rozumieją o czym jest rozmowa nawet taka decydentka przytakuje z poważną miną znawcy nie reagując gdy pada zmyślona nazwa dla jednego z produktów technicznych za którego wprowadzenie ona odpowiada hehehe 
Mam kolegę jajcarza lecz doskonałego handlowca w swojej dziedzinie który wyłącznie współpracuje z samorządowcami... ma on zwyczaj po krótkiej prezentacji sprawdzać kompetencje osób na naczelnych stanowiskach w urzędach co daje mu możliwość rozładowania wspólnym śmiechem pierwszego kontaktu po prezentacji... zazwyczaj naczelny wyłapuje żart co kończy się właśnie wspólnym śmiechem i rozprężeniem oraz przełamaniem ludu.... ale nie w Sochaczewie... co wprawiło kolegę w ''OSŁUPIENIE'' gdyż ''Pani Wysoka Urzędnik'' nie załapała o co chodzi i przytakiwała z poważną miną znawcy.... idąc dalej stwierdził znajomy że ona pasuje do swojego stanowiska jak kartka z książki kucharskiej wklejona w sam środek Biblii... jest to żałosne i niespotykane na skalę krajową jak to skwitował kolega większej niekompetencji nigdzie nigdy nie spotkał na tak wysokim stanowisku... facet z 20 letnim stażem  współpracy z samorządami... 
Więc ''Zirgu2'' skąd weźmiecie kompetentnych specjalistów którzy sprawnie dopilnują aby ogromne pieniądze społeczne nie zostały znów zmarnowane?

(2015/04/09 11:09)
tadeusz, nie podejrzewam Cię, że pracujesz w maglu, ale Twoje wpisy pasują tam idealnie! Wodolejstwo, wyssane z palca dykteryjki i nic więcej. KONKRETY!

(2015/04/10 11:19)
Pogadaj z Maćkiem... :) w podSKOKach przyznasz mi racje :)

(2015/04/10 12:26)