zirgu2 krótko

/ 42 odpowiedzi
to byla bardziej sugestia ze czas najwyzszy z wiekszoscia politykow juz sie pozegnac a wspomnienie o gadzetach i FB to symbol zmiany epoki.
wiesz kiedy to zniknie.. kiedy zniknie pokolenie obecnych 50 i w gore -latkow... czemu? odpowiedz prosta. przekroj spoleczenstwa jest taki ze sa dwie przewazajace grupy:
pokolenie klapek ktore ma wyrabane na wszystko i gdzies maja wybory... oraz pokolenie dziadkow wychowanych i dorastajacych w latach 60' nie nadazajacych za postepem w technikach manipulacji, przytloczeni nawalem informacji (pamietajmy kiedys byly dwa kanaly), nauczeni ze jest jedyna swieta prawda to to co mowia w TV.... i tacy chodza na wybory... 
zostanie pokolenie klapek.. skrzykna sie na FB, glosujemy na partie X tolka banana.. i PO i PIS zostanie pozamiatane.... tzn nie do konca ... bo daje sobie postawic 2 piwa :) ze zarowno kaczor jak i tusk zaraz znajda sie w tej partii.... ale to juz wina ordynacji wyborczej.

No tak Kacpersky, niestety ale znowu po części nawet większej się z tobą zgadzam. Poniekąd jednak prawo Konstytucyjne Wyborcze  posiada każdy kto nie jest pozbawiony takich praw, więc daremny twój żal.
 Ale powiedz i pomyśl bo taki łagus pod sklepech chleje a w swoim  życiu przepracował 5 lat chodź ma prawie tyle co ja albo wiecej , powiesz co on wie, nie mniej taki też będzie Prezydenta i Parlament nam wybierał. Demokracja za którą w sumie nie raz pisałem zbytnio nie przepadam ,  jeśli już to jestem zwolennikiem Demokracji Bezpośredniej,jednak jest takim dosyć  zmyślnym tworem że każda grupa wiekowa, czy zawodowa oraz społeczna  wybiera swojego, swoich reprezentantów w polityce i to jest ten fenomen demokracji! Takie egoistyczne podejście Kacperskiego bo dziadki będą mi władze wybierać tylko mnie śmieszy, bo jak Kacpersky nie rozumie demokracji to niech się wyprowadzi do Chin, Korei płn.  czy innego kraju gdzie dziadki nie będa mu wybierać. Plastek ostatnio Ogród Różańcowy odwiedzali goście z Holandii i byli pod dużym wrażeniem, bardzo im się podobała inicjatywa Naszego Proboszcza.

(2015/03/17 15:16)
@Deluxe - "goście z Holandii" mają dobry towar, po którym cały świat wydaje się piękny :).
Jak to wygląda wystarczy spojrzeć. Neoklasycystyczny basen p.poż z elementami tzw. "małej archtektury" w stylu Klinkierowskim. No taki mam wypaczony gust, że mi się nie podoba :)

Ale, ale !!! O czym był ten wątek? :))))

(2015/03/17 16:25)
Ha, ha, ha po tym wpisie @Wibienko idę na piwko aby dobry humor podtrzymać...:)
Mam dość czytania tego menelepy ...:)

Tak trzymać ....:), Karol

(2015/03/17 16:58)
No i nie kuma.Tak jak wcześniej.

(2015/03/17 17:00)
@karol997
Melepeta Ci się z menelem skompilował? :)))))

(2015/03/17 17:06)
Wszystko się zgadza "menel i lepa"....ha ha ha...on mnie nudzi nie wiem jak możecie z nim jeszcze dyskutować? szacun....cześć.
Karol

(2015/03/17 17:13)
Weź troglodyto koło i pier.. się w czoło może zmądrzejesz. Jak pisałem żadna przyjemność pisania z takimi  zerami, ale przyjemność  podkręcić  trochę ciśnienie takim niezrównoważonym emocjonalnie osobnikom jak ty. Kacpersky już ci czacha dymi, uważaj  bo ci się obwody przegrzeją    usiłując nieudolnie coś skomentować.  niech rodzina lepiej przygotuje wiadro wody.  Tego pana którego wymieniłeś nie byłbyś godzien nawet mu butów czyścić

(2015/03/18 10:07)
Weź troglodyto koło i pier.. się w czoło może zmądrzejesz. Jak pisałem żadna przyjemność pisania z takimi  zerami,

po pierwsze zaczyna wkur** mnie ze admini usuwaja posty w ktorych my jedziemy po olafie za jego zachowanie a zostawiaja obrazliwie posty tego starucha z wykrecona psycha. po drugie.. jak tak jak napisalem w usunietym poscie: to spierd** dziadu jak to mowi twoj guru jak ci sie nie podoba pisac na tym forum... zrobisz tylko przysluge ludziom i oszczedzisz wszystkim twoich chorych debilnych skrzywionych wypocin. prosze tego k** nie usuwac. dziekuje.

(2015/03/18 10:13)
Przestań szczekać!

(2015/03/18 10:29)
Zirgu2 wreszcie odpowiedział nam na pytanie:http://www.ziemia-sochaczewska.pl/spolecznosc/rusza-przebudowa-staszica/

(2015/03/18 15:40)
Jechałem ostatnio ulicą Staszica droga była i jest i da się przejechać, nie wyróżnia się zbytnio od większości Polskich dróg.

(2015/03/19 23:04)