ZKM - błędy w rozkładzie

/ 9 odpowiedzi
Podróżujących ZKM chciałem ostrzec, że ZKM nie zaktualizował rozkładów jazdy na przystankach ani tych dostępnych w formacie pdf.
Według tego co na przystanku linia 8 powinna normalnie kursować w dni pracujące poza sobotą i niedzielą.
Niestety okazuje się że w międzyczasie do autobusu została dopisana literka K, która oznacza że autobus ten kursuje tylko w dni szkolne.
Informacja jest tylko na tym totalnie nieczytelnym rozkładzie ze strony ZKM.

1. Dlaczego informacja ta nie została podana na przystankach, gdzie dalej nie ma żadnej adnotacji przy tym autobusie?

2. Dlaczego nie ma naniesionych poprawek w wersji pdf?

3. Skąd osoba pracująca zawodowo i nie posiadająca dzieci lub emeryt ma wiedzieć, że akurat dziś jest dzień wolny od zajęć szkolnych?
Co to w ogóle zakryterium w przypadku autobusu jadącego do centrum handlowego?
Wewszystkich miastach rozkłady są dla: pn-pt, sb, niedziele i święta.
Nie jeżdżę autobusami, ale faktycznie kiedyś tak było na rozkładzie: kursuje e dni robocze, a poniżej drugi rozkład: kursuje w niedzielę i święta, dodatkowo jakieś oznaczenia dotyczące sobót, pewnie jednak jakiś błąd

(2015/01/27 15:43)
olaf nie masz nic do powiedzenia i nie mozesz sie powstrzymac??.. wstawiasz ten syf w kazdego posta? powiedz co ten twoj debilny post wnosi do dyskusji?? a sam piszesz o nie zasmiecaniu forum?

GRZECH
polecam livebus na androidka.. wybierasz socho i masz na biezaco, do tego przyjemny interfejs.https://play.google.com/store/apps/details?id=com.genesismobo.livebus&hl=pl

(2015/01/27 15:51)
Znam livebus. Testowałem na virtualnym andku. Tylko pytanie czy on jest tak samo aktualizowany jak pliki PDF?

I inna sprawa że nie każdy posiada telefon z andkiem. Myślę że emeryci mogliby mieć z tym problem.
I tak poza tym to mam BB OS i symbian na których nie działa livebus :P

(2015/01/27 16:23)
 Milcz Kacpersky,  bo se polepszysz!!!!

(2015/01/27 16:50)
@kacpersky myślę,że znudził mu się nick prowokuje administratora do zablokowania .Chamstwo musi eksplodować i chyba jest blisko.

(2015/01/27 17:01)
plastek o czyim chamstwie bredzisz, o chamstwie lemingów?

(2015/01/27 17:09)
plastek
jak pewnie zauwazyles gosc co jakis czas ma powroty swojej glupoty ze zdwojona sila... po czym doigra sie (przyklad pomowienia p, szostaka) dostanie po łbie za to i sie uspokaja. i tak w kolo... nie uczy sie na wlasnych bledach a dorosly facet
grzech
na poczatku aktualizacja livbusa w stosunku do rozkladow jazdy byla z kilku dniowym opoznieniem ale teraz jest ok.
faktycznie jako uzytkownik od wielu lat andka zapomnialem po prostu ze mozna inaczej :) z jednej strony to straszne jak czlowiek uzaleznia sie od technologii.

(2015/01/28 08:10)
Kacpersky ty nigdy nie dorośniesz,  sądząc po twoich postach na poziomie przedszkolaka.

(2015/01/28 11:41)
W rozkładzie błędy,  błędy w rozkładzie.Na dodatek stare pojazdy na składzie.Autobusy ciągle.zatłoczone, Nie ustanie brudem oblepione.Lecz w środku jest przyjazna atmosfera ,Gdy aromatyczny odór nozdrza poniewiera.Taka to nasza komunikacja, Niczym publiczna ubikacja.Prawda jest to szczera, Gdyż jeżdżę częściej niż co Niedziela.
P.s.Dziś mam tak dobry humor (jestem trzeźwy), że dosłownie nie jestem sobą:)A to co powyżej to nie jest tylko żart, tak odbieram naszą komunikację:)

(2015/01/28 22:47)