złe rozkłady zkm

/ 68 odpowiedzi
Olaf czy mógłbyś nie pisać więcej głupot.
Pokazałem rozkład w którym liczba wozokilometrów jest identyczna z obecną.

Podane zmiany NIE KOSZTUJĄ ANI ZŁOTÓWKI ... ale pewnie lepiej uznać ,że lepszy beton nasz bo jest nasz. Zamiast maksymalizować wpływy logiczną siatka połączeń zawsze można przegłosować podwyżki. 

Nie mieszkam w Sochaczewie wiec raczej mam ciężko układać rozkład pod siebie.

(2013/11/02 23:38)
Nie zwracaj uwagi na Olafa.
Jemu jest smutno że jest coś na czym się nie zna.

(2013/11/03 21:10)
A tak przy okazji czy wiecie iz Jelcze M11 (te stare trupy) które możecie jeszcze spotkać to
to w rzeczywistości Ikarusy 260.04   a ich produkcje zakończono 23 lata temu :)  a w przyszłym roku mija 30 lat od jej rozpoczęcia.  Zasadniczo dziwne iż na żółtych blachach nie jeżdżą.

(2013/11/03 21:59)
No to jeszcze jedna ciekawostka.  W Sochaczewie były juz dwa nowe Autosany które odesłano
do .... fabryki bo ktos tu kogos chcial brzydko oszukac.  Ale dzieki temu Sochaczew na szybko sprowadzil testowego  AMZ z Kutna który bije te Sanockie potworki na głowe urodą.
Tak czy siak Autosan w Sochaczewie raczej juz nic nie sprzeda.

(2013/11/03 22:14)

co do jelczy to pamietam jak gdzis kiedy to pierwszy wyjechal na trase :) nowka sztuka zakupiona wyjechala na wiosne 89 roku :) jezdzilem co dzien na trasie chodaks-sochaczew tak ze takie szczegoly mi nie umykaly :) aa i do tej pory sie tocza po naszych ulicach :)

robbo na olafa to wogole nie zwracaj uwagi. chlop mial jakies przejsca i nie za bardzo jest sprawny umyslowo.

(2013/11/04 08:17)
robbo2k, co do AMZ to w jednym masz rację, urodziwszy on jest od autosanów. :)

autosan zdaje się padł więc z tą sprzedażą może być rzeczywiście ciężko już. ;)

(2013/11/04 08:31)