złobek/przedszkole dla malucha

/ 5 odpowiedzi
Witam. Do którego żłobka polecają Państwo oddać dziecko?? Syniu ma 17 miesięcy. Byłam w tym miejskim złobku, ale tam jest taki wymóg że trzeba tez składac pierwszą strone PIT.
Z góry dziękuję za odpowiedz:)
Polceam żłobek Świat malucha na ul. Staszica (po starej aptece) miejsce godne polecenia jestem bardzo zadowolona z wyboru!!

(2014/04/30 00:23)
Własnie wczoraj tam pojechalismy. Dzisiaj był mały 2 godziny na sam początek i dziecko zadowolone, jednak zauważyłam że dla tej kierowniczki placówki na pierwszym miejscu to KASA a później inne rzeczy. Fakt, "ciocie" są sympatyczne, od tych kobitek się więcej dowiedziałam niż od kierowniczki ;/

Ciocie od tych starszych dzieciaczków  jak wychodza z dziecmi na plac zabaw to mają czas na pogaduchy, a jedne dzieciaki sie hustaja, a drugie od tyłu hustawki zachodzi i oczywiscie one tego nie widzą, a co by było gdyby tak jakies ich podopieczne dostało tak hustawką?? ;/
Mam nadzieję że przyłapałam e na czymś takim pierwszy i ostatni raz.

(2014/04/30 21:41)
Każdy jest tylko człowiekiem... Moja córka chodzi do tego przedszkola i jestem bardzo zadowolona. Opiekunki są bardzo troskliwe, dbają o dzieci i maja doskonały kontakt z maluchami... Córka za każdym razem wracając z przedszkola do domu, już chce tam wracać... szczerze polecam tą placówkę. Moja córka zwiedziła inne przedszkola na terenie naszego miasta i w żadnym nie było jej tak dobrze jak w Świecie malucha :) i na koniec dodam iż Pani Dyrektor na pewno nie zależy na pieniądzach lecz dobru dzieci... Każdemu serdecznie będę polecała to przedszkole, uważam iż lepszego u nas w mieście nie ma :) pozdrawiam 

(2014/05/01 22:47)
pani Cisowianko, a jak Pani podchodzi do umowy?? ja zostałam poinformowana ze stawka zywieniowa dziecka wynosi dziennie 8 zł a w umowie jest napisane ze 10. Również co chodzi o wpisowe to dostałam informacje tez przez tel ze koszt 200 a jak poszłam do żłobka, to była PAni która zastępowała kierowniczkę i mówiła że dzień wczesniej jeszcze wpisowe wynosiło 100 zł.
również jest punkt w którym napisano iż"stwka żywieniowa odliczona bedzie za dni robocze tylko w przypadku nieobecnosci dziecka w przedszkolu 10 dni w danym miesiącu" gdzie przez telefon Pani informowała ze trzeba zgłosic nieobecnosc dziecka do 9 rano. jutro pojade to wyjasnic, bo to nie moze byc tak że na umowie jedno a Kierowniczka mówi co innego

(2014/05/06 14:45)
po rozmowie z Pania dyrektor i wyjaśnieniu niejasnosci jestem zadowolona i mam nadzieję ze dalej tak bedzie ;)

(2014/05/07 18:31)