Złomowanie pojazdu

/ 5 odpowiedzi
Witam,

Mam pytanie czy wiecie gdzie w Sochaczewie można zezłomować samochód i jakie są koszty?
Chciałabym choć trochę z niego odzyskać, ale nie wiem czy się uda. Może ktoś ma doświadczenia w tym temacie ? CC 700 po wypadku zatrzymany jest dowód rejestracyjny. Pomóżcie. Czy złomować z silnikiem ? Czy rozbierać ?

IMO FH P. Szymanik

99-400 Zabostów Mały, 10
Tel.: (0) 502328818

Zadzwoń i zapytaj ile Ci dadzą :-) Jesienią 2009 dali mi za Forda więcej niż ubezpieczyciel wycenił wrak po kolizji. Reasumując to co dostałem z OC sprawcy + to co dali mi oni było dobrą ceną za takie autko przed wypadkiem. Nasi lokalni skupywacze ogłaszający się wtedy w mediach chcieli zabrać ale za free a P. Szymanik jechał po wrak z Łowicza, zapłacił i nie marudził, że czegoś brakuje albo, że masa mniejsza niż wbita w dowód.

(2011/05/13 23:28)

Musisz jednak mieć dowód rejstacyjny, by można było wyrejstrować samochód...

Pozdrawiam Karol

(2011/05/14 21:47)
nie masz racji, dowód rejestracyjny nie jest potrzebny do zezłomowania, bo co to by był za sens naprawić auto, zrobić przegląd żeby go zezłomować??:) Powypadkowe zabierają bez dowodu, policjanci dają ci kwit że jest zabrany i to starcza. Pozdrawiam

(2011/05/16 23:06)
Nie jest potrzebny dowód rejestracyjny lecz oświadczenie, które daje policja, że dowód został zabrany. 

(2011/05/17 08:26)

A nie próbowałeś sprzedać auta na części? Na złomie dadzą Ci z 7 stówek i koniec, a tak to daj na złom samą karoserie reszta wykręć i sprzedaj na części ewentualnie zrób tak jak ja i sprzedaj na części auto do skupu samochodów: Skupowanie-aut.com.pl

O wiele korzystniej na tym wyjdziesz, oczywiście musiałbyś znaleźć dobry skup w Sochaczewie bo ja akurat we Wrocławiu to załatwiałem.

(2016/04/18 12:30)