Zmiana części artystycznej na WTH Miasto w ogniu

/ 4 odpowiedzi

Czy to prawda że w częśći artystycznej/muzycznej w niedzielę podczas Wielkiego Teatru Historii "Miasto w ogniu" nastąpiła zmiana i nie wystąpi L.U.C.? Jakie są tego powody? (Tu poproszę o odpowedź kompetentną osobę, kogoś z Urzędu Miasta). Czy się przesłyszałam?

tiaa uwazaj ze ktos z urzedu miasta siedzi dzis na esochaczew.pl..

(2011/09/18 11:26)
Masakra ,  ktoś tam udawał ze coś gra  ale jakoś to nie chwyciło. Może ja się nie znam ale dla mnie to było okropne. kocia muzyka.:(

(2011/09/20 11:55)
no właśnie co do tej zmiany. Poszedłem sobie wcześniej zobaczyć L.U.C.a i przede wszystkim tak by obejrzeć cały koncert Abradaba a tu wychodzę z domu o 20:40 i słyszę z oddali jego kawałek. Dotarłem na szczęście w ciągu 10 minut, ale znajomi przyszli na jego koncert około 21:30 i usłyszeli ostatni kawałek. Szkoda, że wcześniej nigdzie nikt o tym nie poinformował. Byłem trochę po obronie Sochaczewa i nie słyszałem nic na ten temat. Trochę lipa, ale skoro już pisze o tym to powiem moje odczucia. podobało mi sie to że w końcu był koncert "inny". Nie stare znane oklepane kapele typu Lady Pank, Kombi, czy Kora albo nie stary ale bardzo oklepany Feel tylko właśnie coś innego coś czego słucha chyba większość młodzieży. Nigdy nie myslałem, że zobaczę DaBa i usłyszę na żywo kawałki K44 w Sochaczewie a tu proszę, ktoś pomyślał i już. Co mi się jeszcze podobało? ten spokój jaki czułem na koncercie. I to, że pan Małolepszy chodził i patrzył co się dzieje i zwracał uwagę. Stała grupka chłopaków żłopiących piwsko a małolepszy bez żadnego problemu podszedł i kulturalnie poprosił by tych butelek nie zostawiali na ziemi. Nie wiem czy mialo na to wpływ to że mały facet nie jest czy po prostu goście byli normalni, ale nie słyszałem żadnych słów sprzeciwu. Takie podejście do sprawy mi się podoba.
Mam tylko nadzieję, że wszystko to co ma się w Sochaczewie zmienić nie skończy się na większej liczbie koncertów i inscenizacji historycznych.

(2011/09/21 09:29)
Właśnie, nie można robić takich imprez częściej ?

(2011/09/22 11:10)