ZNAJDZIESZ RÓŻNICĘ !?

/ 14 odpowiedzi / 2 zdjęć
CZYM RÓŻNI SIĘ "OBSŁUGA" CHOREGO PACJENTA NFZ OPŁACAJĄCEGO SKŁADKI CAŁE ŻYCIE  OD CHOREGO PACJENTA-MORDERCY ZA KTÓREGO SKŁADKI PŁACIMY I BĘDZIEMY PŁACIĆ CAŁY CZAS?

(2014/01/29 19:47)
i tu przypomina się stary dowcip J.Pietrzaka"Babciu,co ty kwiaty w skrzynkach na balkonie podlewasz oliwą?kwiaty zdechną!!-pies drapał kwiaty synku,żeby tylko kbkAk nie zardzewiał"
tak na marginesie-żeby przy łóżku bandziora żadnego chodniczka ,dywaniku nie było? wylezie z łóżka nogami na zimną podłogę??przeziębi się!a ogólnie to kuźwa mać!

(2014/01/30 08:32)
 robroy o czym ty marzysz o dywanach w szpitalu, jak tam na strzykawki, igły i  gaziki brakuje, zlikwidowali  Kasy Chorych bo były chore, NFZ bardziej martwi się o logo i za chwilę wybuchnie jakaś nowa mega afera ile to milionów zapłacono Grafikowi Komputerowemu który to akurat przypadkiem, zbieżność nazwisk czy coś tam , był pociotkiem kogoś ważnego. Czy nie pamiętasz jak w Kancelarii Premiera Millera zakupiono zasłony do okna za bagatela 90 mln. zł. Niestety w tym państwie sami Oszuści i Złodzieje rządzą i chyba Naród tego chce albo jest taki sam skoro takich wybiera

(2014/01/30 10:34)

(2014/01/30 10:34)
Olaf,czytaj-ja się zmartwiłem że BANDZIOR NIE MA DYWANIKA POD NÓŻKI,zdjęcie górne z Gostynina

(2014/01/30 11:25)
I tu mamy typowy przykład czytania bez zrozumienia w wykonaniu Olafa.Jest taki wątek w temacie "kultura"
A to są słowa Olafa w tym wątku" Grzech poniekąd to i trochę ty i Kacpersky macie rację, każdy czyta i rozumie na swój sposób na tyle na ile ogarnia jego rozum."
............................................

(2014/01/30 12:53)
głodny to akurat ty dużo ogarniasz, heh ja tak napisałem bo on tak to napisał że faktycznie nie wiedziałem do czego konkretnie się odnosi.

(2014/01/30 13:14)
I tu mamy typowy przykład czytania bez zrozumienia w wykonaniu Olafa. Jest taki wątek w temacie "kultura"
A to są słowa Olafa w tym wątku "

(2014/01/30 14:37)
Sringo, jak ty sam nie rozumiesz o czym piszesz, to weź tu zrozum człowieku kogoś kto nie potrafi wydukać i wysłowić się na forum jedynie obrażać i atakować inwektywami.  Wasze posty są typu ble ble ble aby dużo aby durnot nasmarować, jak piszecie bzdury bez przemyślenia to jak zrozumieć te durnoty?
 No właśnie podało UNESCO że na świecie jest ponad 2 mln. analfabetów którzy nie potrafią pisać i czytać mimo tego że chodzili do jakiejś szkoły.

(2014/01/30 16:23)
Olaf i co się denerwujesz. Przecież nikt nie ma pretensji, przecież "każdy czyta i rozumie na swój sposób na tyle na ile ogarnia jego rozum."Nikt Cię nie dyskryminuje ani nie wyśmiewa. Sarkazm Robroya był bardzo czytelny ale nie dla...................

(2014/01/30 21:57)