ZNALAZŁAM PSA!!! CAŁY CZARNY!!!

/ 6 odpowiedzi
ZNALAZŁAM PSA!!! Kręcił się najpierw w okolicy ulic Piłsudskiego a Olimpijską, później przy garażach koło Orkanu. Pies (to nie suczka) nie jest wychudzony, więc myślę, że komuś uciekł. Pies nie ma obroży. Wysokość - mniej więcej sięga do kolana. Cały czarny, z malutką łatką białą przy mostku. Pies jest młody - może ok. 1roku. Jest przyjaźnie nastawiony, nie szczeka. Dość chętnie wszedł do samochodu.
GDYBY KTOŚ WIEDZIAŁ KIM JEST WŁAŚCICIEL I GDZIE JEST DOM TEGO PSIAKA PROSZĘ O KONTAKT!!!! tel. 514 15 89 89 
Ja psiaka nie mogę u siebie trzymać zbyt długo więc proszę o pomoc!!!!

Czy ta bidulka ma krople lodu na grzbiecie? Kochana jestes że ja przetrzymałaś w przeciwieństwie do innego ogłoszenia na e-sochaczew, że znaleziono sunie i do 17 ma czas. a taeraz ktos chcwe ja wziąć a jej nigdzie nie ma. Wyslij jeszcze dwa trzy zjęcia pieska.

(2014/01/23 11:18)
Tak to były krople lodu na sierści... A Psina jest cały czas u mnie. Na drugi dzień po znalezieniu go, uciekł, pobiegł za dziećmi, ale po niego pojechaliśmy, żeby go wziąć. I później znów uciekł. Stwierdziliśmy, że widocznie chce wolności :) ale niestety wracając z pracy zobaczyłam jak znów biegał po Olimpijskiej, rozglądając się jakby szukając kogoś... podbiegał do dzieci... nie patrzył czy jedzie auto czy nie... i stwierdziałam, że trzeba mimo wszystko go wziąć, bo jeszcze ktoś go potrąci albo po prostu przejedzie... z resztą jak widać, nikt się nim nie zainteresował, jak tak znów biegał... Dlatego wnioskuję, że ktoś go tam wyrzucił jak śmiecia. Psa wzielismy do weterynarza. Jest już zaszczepiony przeciwko wściekliźnie oraz odrobaczony i póki co - jest u nas... 

(2014/01/23 20:23)
Chyba suczki mają cieczke, bo sporo psów gania po mieście. W okolicach koscioła w Chodakowie biegał dziś pisek?suczka?, czarny, z białą podłużna łatą od szyi po brzuch, białymi zakończeniami łapek. Być może była biała kreska na łebku. Kręcił sie tez owczarek niemiecki, ciemny z białym podbrzuszem.

(2014/01/23 21:00)
Ludzie, nie wrzucajcie resztek jedzenia dp smietników, zostawcie je gdzieś w pobliżu, niech te bezdomne zwierzęta coś zjedzą na ten mróz.

(2014/01/24 20:21)
PIES JEST JUŻ U WŁAŚCICIELA :) wczoraj go odebrano :) ale to uciekinier więc miejcie oczy szeroko otwarte jak coś ;) 

(2014/01/28 22:42)
To dobra wiadomość, że piesek wrócił do domu.

(2014/01/29 08:18)