Znowu ryją Traugutta

/ 10 odpowiedzi
Potężna dobrze zmechanizowana brygada firmy zajmującej się prawdopodobnie kablowaniem wkroczyła w Sochaczewie na ulicę Traugutta. Zaczęli (po raz kolejny) ryć niedawno wyremontowaną ulicę. O zgrozo! co się dzieje w tym mieście?. Czy tak trudno w fazie projektu wszystko porządnie opracować? W Socho widocznie nic nie może być porządnie i teraz trzeba ryć. Mieszkańcy śródmieścia są już tymi przeróbkami zmęczeni. One bardzo utrudniają normalne życie w tym mieście. Ciekawe po co ryją Traugutta? Czego wcześniej zapomnieli znów zainstalować?
w fazie projektu wszystko wiadomo od początku  ,, ale faza planowania i budżetowania to zupełnie inna sprawa

(2014/08/28 23:05)
jakie to zdziwienie marek69 ,jedz do Warszawy to nie takie roboty zobaczysz,a panowie ci co robią jak zapytasz to chętnie ci odpowiedzą co tam klasą pod ziemie,dla twej ciekawości to powiem jest to światłowód reszty dopytaj robotników.

(2014/08/29 07:19)
Szanowny ''marek69'' całkowicie się zgadzam z Pana wypowiedzią...  wszędzie asfalt jest połatany bo urzędasy zapomniały że najpierw trzeba pomyśleć dopiero potem robić... 

(2014/08/29 08:54)

Warszawa człowieku nie jest wykładnikiem dobrze prowadzonych inwestycji. Tęcza tam jest najważniejsza. To dałeś zły przykład, znam lepsze.

Pracownicy nie są od tego by informować mieszkańców jaką pracę i dla kogo wykonują. Dobrze byłoby, żeby urzędnicy poinformowali mieszkańców o utrudnieniach w ich miejscu zamieszkania. Urząd pod tym względem kuleje (nie tylko pod tym względem). Dobrze byłoby też, aby mniej propagandy sukcesu było na stronach Urzędu miasta, a więcej bieżących informacji dla mieszkańca. Dobrze byłoby gdyby urzędnicy zainteresowali się stanem jezdni ul. Traugutta i przed zimą spowodowali połatanie wyrw w asfalcie itd., itd. Pozdrawiam

(2014/08/29 09:28)

Przykro patrzeć na dewastację chodnika przy ul. Traugutta. Tak ładnie był zrobiony, a teraz po zasypaniu wykopu jest pobrudzony cementem, obłupane kostki, nierówno odtworzony. Kto doprowadzi go do stanu pierwotnego?, nie wiem. Żadnej osoby z urzędu nie widziałem podczas prowadzenia tych prac. Może są one wykonywane na dziko?

(2014/08/29 14:42)
Czyją ulicą jest obecnie ulica Traugutta?

(2014/08/30 07:25)

Panie Jakubie, jest ulicą miejską.

(2014/08/30 09:39)
Jeżeli miejska to sprawa jest prosta. Firma , która wykonuje roboty w pasie drogowym muszą uzyskać decyzję burmistrza  o pozwoleniu zajęcia tego pasa za odpowiednią opłatą. . Po zakończeniu prac doprowadzenie terenu do stanu pierwotnego.Pole do popisu dla UM.

(2014/08/30 13:04)

Tak niestety jest, że jak się coś zepsuje, to trzeba ryć, normalna kolej rzeczyyyyyyy


(2014/09/05 11:06)

"Tak niestety jest, że jak się coś zepsuje, to trzeba ryć, normalna kolej rzeczyyyyyyy"

Tu się nic nie zepsuło. Poleci światłowodzik tranzytem przez centrum miasta. Poleci nowo wyremontowanymi ulicami i to jest bolesne. Następnie mają ochotę ryć ul. Warszawską.

Czy nie można było tego kabla puścić inną drogą?

W Polsce tak jest, że nie szanuje się publicznego grosza i niszczy się to, co przed chwilą wykonano. Nikt za taką niegospodarność osobiście nie odpowiada.

(2014/09/06 16:35)