znowu ten porąbany apel

/ 7 odpowiedzi

czlowiekowi rzygac sie chce kiedy wymienia sie osoby z wypadku komunikacyjnego podaczas wyczytywania nazwisk osob poleglych w obronie ojczyzyny! ktorzy czesto przechodzili niesamowite cierpienia.

szkoda ze duda nie wymienia przy kazdym nazwisku milionowych kwot odszkodowania ktore nachapały sie rodzinki "poległych" w wypadku.

wstyd i hanba na caly swiat!!

własnie po co to wszystko?

(2016/09/01 12:49)

Problem jest jeden. Antoni Smoleński wysłal pisma do wszystkich jednostek wojskowych, aby wojsko podczas uroczystości poza jednostkami odczytało apel smoleński. Teraz trzeba uzbroić się w cierpliwość i czekać, aż w Polsce zmieni się władza.

(2016/09/01 13:17)

@kacperskyy -i to powinno być-MartaK. 3 miliony,każdy członek rodziny "poległego"- żona,ojciec ,matka każde z dzieci po 250 tys.,inaczej ten apel ""poległych"" by brzmiał,popieram !

(2016/09/01 16:48)

(2016/09/12 09:29)

Ja też nie mogę tego pojąć!! Ulewa mi się Smoleńskiem, miesięcznicami i aktualnie rządzącą partią ale to co wyprawiają z tym ,,apelem smoleńskim" to już ogromna przesada! Wyczytywanie nazwisk osób, które zginęły w wypadku (jakich wiele) przy nazwiskach BOHATERÓW walczących na frontach II wojny światowej! To jakaś kpina z tych osób, które tyle przeżyły i należy im się szacunek! To są próby tworzenia nowej historii i mieszania w umysłach tych, którzy nie mają pojęcia i przyjmują to co usłyszą...

(2016/09/14 11:15)

No niestety chyba tylko to pozostaje... choć do tej pory zrobią z tym krajem co będą chcieli... mają już pod sobą prokuraturę, media, a także próbują zawładnąć kulturą mieszając się do teatru. Nie wiem co będzie za 3 lata...

(2016/09/14 11:18)

i jeszcze wyrwac trochę kasy

(2016/09/14 12:28)