Zrzucenie nadmiarowych kilogramów

/ 7 odpowiedzi
Mam zalecenie, aby zrzuć nadmiarowe kilogramy. Pytanie - jak to osiągnać: aby szybko, bezpiecznie i najlepiej bez większych problemów zrzucić nadmiarowe kilogramy.
Ciężki temat. Tym trudniejszy im więcej jest kilogramów do zrzucenia.
Dieta, mniejsza ilość kaloroii, większa ilość ruchu. Chodzi o to aby bilans dostarczanej energii to powinien być on ujemny.
Supelmenty - tak, można korzystać. Niektóre dają naprawdę dobre rezultaty.
Proponuję sprawdzić jeszcze tutaj: https://swiatsupli.pl/pl/54-odchudzanie-spalacze-tluszczu

(2020/02/18 13:31)
zapraszam do pobiegania, jesli oczywiscie te kilogramy, to niezbyt duze jest teraz. Aeroby ponad wszystko

(2020/02/19 07:24)
Z własnego doświadczenia:
1. odstawiasz smażone, pieczone - no raz, dwa w miesiącu można
2. całkowicie odstawiasz: cukier, cola i inne tego typu napoje, słodycze
3. całkowicie do kosza: pizza, fast foody
4. pić wodę 1,5-2L dziennie, mówią nawet 2.5 ale ja nie dałem rady :)
5. ruchu bez przesasdy, normalnie, żadne siłownie
6 najważniejsze: 4-5 posiłkow mniejszych dziennie

U mnie 8kg w ciągu miesiąca bez skutków ubocznych :)

(2020/02/19 07:46)
Program Królów - polecam

(2020/02/20 05:25)
W zrzucaniu zbędnych kilogramów obowiązuje jedna zasada: szybko nie będzie trwale i trwale nie będzie szybko.
Więc jeżeli chcesz schudnąć bez efektu jojo, to miesięczna utrata wagi powinna wynosić około 1,5 kg. Biorąc pod uwagę że 1 kg tłuszczu to około 7000 kcal, Twój miesięczny deficyt powinien wynosić okolo: 10.000 kcal.

A do zrzucenia wagi najlepszy jest trening siłowy. Czyli sztanga, hantle itd.
Dobrze zrobiony trening silowy jest w stanie podbic metabolizm nawet na 48h!!!
Najlepsze są ćwiczenia wielostawowe takie jak: przykłady czy martwy ciąg.
A więc sztanga na plecy i jedziesz przysiady. Nie dość że spalisz tłuszcz, to jeszce ładnie wymodelujesz sylwetkę.

I nie mart się że będziesz wyglądać tak jak np. Lenda Murray.
Bez kuracji hormonalnej i ładowania w siebie sterydow za 100 tyś USD rocznie, nie nasz żadnych szans żeby być chociaż w 1/100 jak ona.

(2020/02/24 08:21)
Każda dieta jest prosta.... Wiecej spalac niz zjadać Siłowania z cieżarami jest najgorszym pomysłem bo rozwali ci stawy w ciagu tygodnia. Oczywiscie wszytkie rady od @pierwsza_krew są ok ale liczba posiłków nie ma znaczenia jak umiesz kontrolować jedzenie, a jak nie umiesz to warzywa do zagryzania mieć w kieszeni. Problemem jest w głowie człowiek jak nie je wydaje mu się ze jest glodny.

(2020/02/24 09:25)
Siłownia rzeczywiście niszczy stawy, jeśli ćwiczysz na maszynach które wymuszają nienaturalny i nieanatomiczny ruch.
Np. prostowanie kolan na maszynie obciąża staw kolanowy gdyż podczas zginania kolana w sposób naturalny rotują do zewnątrz, a maszyna blokuje tę rotację powodując zwiększone obciążenie stawu.

Wolne ciężary takie jak: sztanga, hantle itd. są jak najbardziej OK.
Nie trzeba tutaj od razu zarzucać ciężarów jak Pudzian, ale jak się zacznie od małych obciążeń to wzmocni się stawy/ścięgna i zminimalizuje ryzyko kontuzji.

Natomiast bieganie z nadwagą po ulicy/chodniku jest najlepszym sposobem na rozwalenie kolan.

(2020/02/24 11:30)