ZUS Sochaczew

/ 4 odpowiedzi

Czy ktoś składał już dokumenty na wcześniejsze odejscie na emeryturę,jakie wrażenia ,jak miłe są panie ,czy wszystko jest sprawnie i miło.

Super jest. Mama 3 miesiąc wpieprza tekturę i stare gazety bo nie mogą sie ogarnąć w cholernym ZUSie.życzę obyście drogie Panie urzędniczki doświadczyły dokładnie tego samego...

(2017/09/27 21:37)

wszystko jest mile,sprawnie i wspaniale ,tyle że w telewizji .

(2017/09/30 11:49)

To nie jest prawda, że w ZUS nie można załatwić sprawy, że pracownice sa nieuprzejme. Robią  co mogą, żeby pomóc. Ale czasem sprawa wykracza poza ich kompetencje.

Przepisy  nie powstają w ZUS Sochaczew tylko wyżej. Niestety, za bzdurne przepisy obrywają  pracownicy na samym dole, ci którzy mają bezpośredni kontakt z klientem.

Klientom wydaje się, że jak pokrzyczą na urzędniczkę, która załatwia ich sprawę, to będzie to miało przełożenie wyżej. Oj, nie popracowałaby taka osoba zbyt długo, gdyby przekazywała niezadowolenie klientów wyżej. Tak jest w każdej instytucji. Na poczcie, w banku, w markecie obrywają od klientów pracownicy w okienku albo w kasie.

Być może mama nie  miała dokumentów na udowodnienie okresu zatrudnienia albo wysokości zarobków. Być może, nie było dobrej woli urzędniczki, aby jej w tym pomóc.

Ale nie można mówić źle o wszystkich pracownikach.

 

(2017/10/09 13:47)