Zwiększa się ilość urzędników w sochaczewskim ratuszu

/ 9 odpowiedzi

Burmistrz Miasta Sochaczewa
oglasza nabór na stanowisko
referenta i mlodszego referenta
w Wydziale Polityki Spolecznej i Ochrony Zdrowia
Urzędu Miejskiego w Sochaczewie

Idea programu 500+ bardzo zacna.

Konsekwencje, wzrost zatrudnienia w urzędach (oczywiście praca dla znajomych królika), ucieczka pracowników na częściowe etaty czy zupełnie do pracy na czarno.

To będzie wyjątkowo kosztowna "pomoc".

(2016/03/08 07:54)

ciekawe czy jest sens aplikować...

(2016/03/08 08:17)

500+ idea zacna, tylko po co zatrudniać nowych urzędników. ZUS, US czy inna istniejaca instytucja nie może tego wypłacać.

(2016/03/08 14:55)

Problem z wypłatą polega nie na tym, że trzeba weryfikować wnioski na pierwsze dziecko. Gdyby rodzice dostali po 500 zł na każde dziecko nie byłoby tego problemu, a tak to i problem i koszty.

(2016/03/08 15:05)

Oczywiście, że musi być jakaś weryfikacja. Jestem za zatrudnieniem osób z doświadczeniem i odpowiednich na takie stanowisko.

(2016/03/11 09:12)

Oczywiście jakaś weryfikacja była... Ale kompetencje ludzi, którzy zostali wybrani w konkursie, pozostawiają wiele wątpliwości... Na Młodszego Referenta została wybrana pani Paulina Labus, kandytaka PiS do samorządu (Zarząd Komitetu PiS gmin: Iłów, Młodzieszyn, Rybno, Brochów; Paulina Labus – skarbnik).

Wstyd mi, że głosowałam na burmistrza Osieckiego. Przykro mi, że tacy ludzie rządzą miastem. Tworzenie zamkniętej kliki nie wpłynie pozytywnie na rozwój miasta....

(2016/03/25 07:53)

Czego się spodziewaliście, że kto wygra?przypadkowa osoba? Nie dość, że powiązana z PiS-em - to prawda-na stronie powiatowej PiS jest informacja, że ta Pani jest skarbnikiem w powiecie. Ciekawe jakie ma kwalifikacje do tej pracy? Czy bycie członkiem PiS-u i tworzenie jakiś wycinanek z dziećmi i podobnych prac w muzeum było głównym powodem wyboru? Wymagania postawione w tych naborach były żenująco niskie do tak odpowiedzialnej pracy-wypłacać 12mln rocznie i weryfikować każdemu prawo do tego świadczenia- to jednak wypadałoby mieć doświadczenie i nie mniej ważne kompetencje. Teraz się okazało dlaczego te wymagania były tak niskie bo i niskie kwalifikacje wybranych. Już teraz wychodzi niska jakość obsługi. Osoby udzielające informacji posiadają jedynie ogólnikową wiedzę, nie znają ustawy i nie potrafią udzielać szczegółowych informacji, kompletna improwizacja.

(2016/03/25 10:23)

To znaczy, że ta Pani nie ma odpowiednich kwalifikacji??? A co z tymi co mają kwalifikację a nie utożsamiają się z żadną partią polityczną i chcą tylko pracować? Czy dla takich jest praca? Kto prowadził weryfikację tych osób? Ktoś z partii PiS?

Karol

(2016/03/25 11:00)

Odpowiednia osoba = osoba spokrewniona/ spowinowacona z aktualnie zatrudnionym pracownikiem urzędu.

Doświadczenie - no, dobrze by było umieć czytać i pisać....

(2016/03/25 13:43)