Zwierzęta w upały

/ 4 odpowiedzi
Prognozy przepowiadają upały na następne dwa tygodnie.Jeśli nie zdaży się jakaś burza to zwierzęta nie będą miały gdzie ugasić pragnienie.Zwracam się do ludzi, aby wystawili jakieś naczynia z wodą przy swoich posesjach czy wspólnotach mieszkaniowych. To nic nie ksztuje, a zaoszczędzi cierpienia tych żywych istot.Zwracam się z prośbą, choć mam bardzo złe przykłady ludzkich zachowan. Właśnie wczoraj moja sąsiadka wystawiła miskę z wodą  na terenie mojej wspolnoty, na granicy z chodakowskim parczkiem. Niestety, zauważył to sąsiad i mimo podeszłego wieku pofatygował się  z drugiego piętra, zszedł i wylał wodę.Trzeba także pamietać o tych nieszczęsnych psach przywiązanych na krótkich łańcuchach, na słońcu, nie mogących się nigdzie schronić przed upałem.
wylej kubeł wody na głowę starego dziada !trudno jest nosić ze sobą jakiś plastikowy talerzyk żeby nalać wodę dla zwierzaka,raczej trzeba poprosić właścicieli i obsługę sklepików aby okazali trochę serca i widząc jakiegoś psiaka wystawili mu picie choćby w odciętym dnie plastikowej butelki

(2015/08/04 07:03)

(2015/08/04 07:15)
A dzisiaj już o 08.20 w Sochaczewie jest 28 st. C.

(2015/08/04 08:28)
Grabiec-zatrzymaj te temperature albo nawet obniż do 25 max :-))

(2015/08/04 08:56)