Czy radny powiatowy prawomocnie skazany?

/ 11 odpowiedzi

Czy prawdą jest, że radny powiatowy prawomocnie skazany?      Może sam zainteresowany na to pytanie odpowie. Może tadeusz, albo jerzyk albo kaspesky a może ktoś inny wie coś na ten temat....to mielibyśmy nowego radnego powiatowego. Ciekawe kto to bedzie? A temu gościowi się należało. Te chamskie zachowania w poprzedniej kadencji wobec pracowników. Te zatrudniania kolesi, te pnsje powiatowe, to tolerowanie co dzieje się w Domu Pomocy Społecznej i w Ogrodniu  ... Za chwilę pewnie POpaprańcy bedą tego gościa bronić a może nawet ktoś z centrali się wypowie... Dobrego samopoczucia Panie Radny... Chciałbym usłyszeć opinię "supersamorządowca", który tak broni zawsze poprzedniego układu powiatowego

Ulżyło?

(2017/01/31 21:53)
Radze się leczyć? Na poziomie gminy i powiatu powinien być zakaz rejestrowania się w partiach. A tak jedni zamienili się na innych a każdy tylko w strone partii ciagnie a nie miasta, powiatu czy mieszkańców.

(2017/01/31 22:08)
No gdyby tak został uniewinniony to dopiero wymienione wyżej nicki by szalały a teraz chyba to prawda bo milczą jak groby na wschodzie. A co na to sam zainteresowany? Pewnie nie ma czasu bo w końcu leń wziął się za prace fizyczną. Może szukają mu roboty w "zaprzyjaźnionym" mieście. A kto będzie nowym radnym? Czy ktoś wie. Może Pan Jerzyk?

(2017/02/01 08:05)
I dziwna cisza

(2017/02/01 19:10)
I dalej cisza. Interesujące...

(2017/02/03 19:19)
Tutaj cisza natomiast zainteresowany wypisuje głupoty na innych portalach oczywiście na inny temat......

(2017/02/04 12:41)
No i stało się Pan Gaik poza Radą Powiatu. Co za ulga, co za radość w sercu naszym, ale trza powiedzieć, że kasiory nabrał podobno około 10tys miesięcznie jako członek przez chyba 3 lata a ile bałaganu a ile "sukcesów" chociażby DPS w Młodzieszynie, Ogrodniku....... a ile obelg wobec pracowników starostwa Żegnamy cię , mam nadzieję bezpowrotnie, z życia publicznego socho i nie tylko...pa pa....pa Niedługo będziemy witać nowego radnego .. ciekawe kogo

(2017/02/07 13:34)
No właśnie, ciekawe kogo... Tak sobie myślę, że jak się ktoś politycznie spalił, to został po nim... Taki malutki.

(2017/02/07 21:19)
No cóż Misiewicze są wszędzie.

(2017/02/08 18:04)
i kto będzie radnym...

(2017/02/10 18:52)
No przecież Ci podpowiedziałem. Patrz wyżej. No, kobitka się ucieszy.

(2017/02/10 18:56)